Автор Administrator   
Вівторок, 13 квітня 2010 14:01
Останні події навколо приміщення Городоцької управи Народного Руху України врешті знайшли свій відгомін й у правовому полі.
6 квітня прокуратурою Городоцького району винесено протест, який зупинив рішення Городоцької районної ради про передачу у комунальну власність Городоцької РР приміщення за адресою м. Городок, вул. Гоголя, 2, в якому з 1993 року функціонувала управа районного осередку Руху.
Попри заклики рухівців не допустити протиправних дій місцевих обранців, сесія Городоцької РР від 26 лютого 2010 р. таки прийняла рішення № 626 «Про віднесення до комунальної власності Городоцької районної ради нежитлового приміщення, розташованого у м. Городку по вул. Гоголя, 2», таким чином порушивши ряд вимог ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 24 «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обмежень» та п. 3.3 Тимчасового положення «Про порядок реєстрації права власності на нерухоме майно» та ст. 321, 328 Цивільного кодексу України.
Останнє оновлення ( Понеділок, 19 квітня 2010 11:26 )
Детальніше...
 
Автор Administrator   
П'ятниця, 09 квітня 2010 11:14
У передвеликодню Вербну неділю, 28 березня, Франківська районна організація Молодого Народного Руху провела чергову звітно-виборчу конференцію, яка обрала новим очільником  Андрія Безкоровайного. 
Перед початком конференції молодорухівці разом з гістьми поклали квіти до пам’ятника Герою України, легендарному лідеру Народного Руху України В’ячеславові Чорноволу.
Серед першочергових завдань новообраний голова ФРО МНР бачить розширення структур організації, створення осередків у тих ВНЗ, де їх ще немає, а також у професійно-технічних закладах і школах, виховання патріотичної молоді, популяризацію національних цінностей та ідеалів.
Останнє оновлення ( П'ятниця, 09 квітня 2010 11:24 )
Детальніше...
 
Автор Administrator   
П'ятниця, 09 квітня 2010 10:17
31 березня відбулась звітно-виборча конференція Залізничної районної організації Молодого Народного Руху. З 20 членів організації, яких було обрано делегатами на конференцію, зареєструвалось 18 осіб. Після проведення всіх процедурних питань, що стосуються ефективної роботи конференції, до вітального слова було запрошено члена президії конференції Ігоря Мартинюка – голову міської організації Молодого Народного Руху, який коротко і лаконічно проінформував делегатів про плани і перспективи Львівської крайової та міської організацій.

У другому питанні порядку денного було заслухано звіт голови Березюка Романа про діяльність Залізничної РО МНР. Після обговорення і затвердження звіту розпочалася процедура обрання нового керівництва.
Останнє оновлення ( П'ятниця, 09 квітня 2010 11:24 )
Детальніше...
 
Автор Марта Плішило   
Вівторок, 30 березня 2010 10:32
Хресна дорога… Дорога, яку пройшов Ісус через наші гріхи, несучи важкий хрест всього світу. Дорога, яка є символом страждань, терпінь, болю, крові… Дорога, на якій Син Божий, тричі падаючи, віддався в жертву заради нас, нерозумних і невдячних. Тому в знак покори у дні Великого посту ми віддаємо належне Божій милості, проходячи дорогу Христа.
Цьогоріч така акція проводилася втретє. Такої великої кількості людей капличка Писанка ще не бачила. Хресну дорогу проводили три греко-католицьких священики. Вони були зворушені до сліз і приємно вражені активністю миколаївської молоді. До речі, у Хресній дорозі взяли участь не лише миколаївчани, а й мешканці сусідніх сіл Дроговижа і Розвадова, яких підприємці-молодорухівці забезпечили транспортом.
Останнє оновлення ( Четвер, 01 квітня 2010 07:35 )
Детальніше...
 
Автор Administrator   
Понеділок, 15 березня 2010 11:01
10 березня для студентів Педагогічного коледжу ЛНУ ім. Івана Франка Личаківська районна організація Молодого Народного Руху провела поетичний вечір. Відповідальним за захід був Володимир Данилюк, заступник голови Личаківської РО МНР. На запрошення організаторів відгукнулась молода поетеса Наталія Пасічник, яка презентувала на вечорі свою книжку "Гра в три руки". Бажаючих послухати лірику було бульше, аніж могла вмістити кімната відпочинку гуртожитку №3 ЛНУ ім. І. Франка. Захід привернув увагу як студентів, так і викладачів, серця яких завжди відкриті для поезії. Декламовані вірші викликали лише позитивні емоції у присутніх, адже тема кохання розкрита у поезії, близька кожному з нас. По завершенні читань бажаючі мали змогу придбати "Гру в три руки" з автографом поетки.
Останнє оновлення ( Вівторок, 16 березня 2010 11:59 )
 
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>

Сторінка 2 з 2

Онлайн реєстрація

Банер