Шкільне юнацтво вшанувало жертв голодомору "Великим голодом"
Автор Administrator   
Середа, 02 грудня 2009 13:10
Українська земля рясно полита кров’ю та всипана кістками наших предків, трагічно загиблих у часи лихоліть української історії. Одну з таких сумних дат – День пам’яті жертв голодоморів та політичних репресій – наша нація вшановувала впродовж двох днів 28-29 листопада цього року. 
30 листопада з нагоди 76 річниці Голодомору 1932-33 рр. ЛОМГО «Юнацтво» провела показ документального фільму «Великий голод», який впродовж 45 хвилин ознайомив учнів 9-х класів Львівської лінгвістичної гімназії з мученицьким життям та смертю нашого народу на східних українських землях в першій половині XX століття.
Останнє оновлення ( Субота, 05 грудня 2009 12:03 )
Детальніше...
 
Борці з тютюнопалінням закликають депутатів ВР підняти акцизи на цигарки
Автор Administrator   
Понеділок, 16 листопада 2009 08:46
За два останні роки кількість курців в Україні зменшилася з 43% до 33%. Причиною цьому, нсамперед, є постійне підвищення акцизів на тютюнові вироби та антитютюнова рекламна кампанія. Про це 13 листопада під час прес-конференції заявив координатор коаліції «За вільний від тютюнового диму Львів» Сергій Дзядик. 
За його словами, збільшення акцизів призводить до зменшення кількості курців і одночасного збільшення надходжень у державний бюджет. Так у 2008-2009 роках, коли була реалізована стратегія збільшення акцизів, надходження до бюджету збільшилися з 3 млрд грн до 8 млрд грн і вперше перевищили надходження від акцизів з алкоголю. Коаліція «За вільний від тютюнового диму Львів» закликала народних депутатів повернутися до розгляду законопроекту та подолати президентське вето, накладене на Закон України від 22 жовтня «Про ставки акцизного збору на тютюнові вироби».
Останнє оновлення ( Понеділок, 16 листопада 2009 09:49 )
Детальніше...
 
"ВАСАБІ" Андрія Крицуна лікує гумором
Автор Administrator   
Понеділок, 09 листопада 2009 11:07
«Суха голка – це Парфенон для сучасного мистецтва, але Андрію вдається поєднувати набутки академічної школи (в хорошому сенсі цього слова) із незашореністю погляду. Він бачить світ через призму м’якої іронії і цим робить наше життя цікавим», - так репрезентуючи публіці автора, засновник «Музею Ідей» Олесь Дзиндра, в якому 2 листопада стартував проект Андрія Крицуна "ВАСАБІ", висловився про техніку, в якій працює молодий художник.

Сам же автор, який, очевидно, розминувся у житті із покликанням проповідника, стверджує, що до лагідного гумору прийшов через етап жорсткого сарказму, однак не заперечив того, що технікою, у якій мало хто воліє робити карикатури, завдячує Львівській національній академії мистецтв. «Мене навчали грандіозні графіки – Богдан Сорока та Богдан Пікулицький. А неформальними своїми учителями я можу назвати Юрія Коха, Володимира Костирка та Олега Дергачова. На афіші виставки людина у масці зображена не спеціально, адже виставку я планував відкрити іще місяць тому. Однак нічого випадкового не буває.
Останнє оновлення ( Понеділок, 09 листопада 2009 11:34 )
Детальніше...
 
Гордися тим, що ти Бандерівець!..
Автор Олесь Дацко   
П'ятниця, 16 жовтня 2009 09:48
14 жовтня – день Покрови пресвятої Богородиці. Це не просто релігійне свято для нашого народу. Своєю покровителькою Богородицю вважали і козаки і воїни Української повстанської армії. Дуже символічно, що 15 жовтня 1959 року, після дня Покрови, в Мюнхені, був вбитий один із лідерів визвольного руху українського народу, головний його ідеолог – Степан Бандера. Не вберегла?.. Не слід грішити, адже для кожного, либонь, є свій час, і для провідника нашої нації цей час настав рівно 50 років тому…
Жахлива погода не стала на заваді групі молодих патріотів, котрі вирішили вшанувати пам'ять Степана Бандери і висловити своє невдоволення колоніальною політикою Росії, яка все більше і більше насторожує. Представники львівських молодіжних громадських організацій, серед яких, звичайно, і «Молодий Народний Рух», вирішили просвітити російську владну верхівку і подарували збірку історичної літератури з підписами «Путіну», «Медвєдєву» та «Гузєєву».
Детальніше...
 
Відтепер за крісло студентського мера відкрито боротимуться "Студенти за справедливість"
Автор Administrator   
Вівторок, 13 жовтня 2009 13:02
У Львові з’явилася нова студентська ініціатива: «Студенти за справедливість». Її створили представники студентського самоврядування та профспілкових організацій студентів Львівського національного університету імені Івана Франка, Української академії друкарства, Національного лісотехнічного університету та інших вишів Львова.

Головною метою ініціативи «Студенти за справедливість» є об’єднання та координація зусиль структур студентського представництва львівських вишів з метою активнішого просування, забезпечення і захисту прав та інтересів львівських студентів.
Останнє оновлення ( Вівторок, 13 жовтня 2009 13:13 )
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Наступна > Кінець >>

Сторінка 20 з 20

Онлайн реєстрація

Банер