УКРАЇНА ПОЧИНАЄТЬСЯ З КОЖНОГО ІЗ НАС
Автор Наталія ЖМУРКО   
Понеділок, 02 липня 2012 09:17
У неділю, 24 червня, у м. Дрогобич відбулися урочистості з нагоди святкування Дня молоді та Дня Конституції України. З цієї нагоди на головній площі міста відбулися: квест «Ти частинка свого міста», молебень, урочисте віче, святкова концертна програма «З Україною в серці», екскурсії «Вежа Ратуші», спортивно-розважальні заходи (які організували відділ культури і мистецтв (О. Яводчак) та відділ фізичної культури, молоді і спорту (Р. Проць)) та вечірня молодіжна концертно-розважальна програма. 
Останнє оновлення ( Понеділок, 02 липня 2012 09:28 )
Детальніше...
 
Молодорухівці відзначать день народження Романа Шухевича в поході
Автор Василь Пакуш   
Середа, 27 червня 2012 10:18

Подорож Свидовецьким хребтом проходитиме 3 дні в період 28-30 червня. Приурочується таким датам, як день конституції 28 червня і 105-ій річниці від дня народження провідника ОУН Романа Шухевича. Свидовецький хребет розтанований між долинами рік Тересва і Чорна Тиса, знаходиться на південному сході високогірної частини Карпат і на південному сході межує з географічним центром Європи (с. Ділове). Хребет покритий лісами до висоти лизько 1300м, вище хребет покритий трав’яним покривом і чорничниками, тому при хороших погодніх умовах з хребта відкриваються мальовничі краєвиди на такі гірські масиви, як Горгани, хр. Красна, Чорногора. На схилах хребта розташовані льодовикові озера, такі як Апшинець, Догяска, Ворожеска. Таким чином ми продовжуємо славну традицію вшановувати героїв України та започатковувати нові заходи організації.   

 
Молодь Львівщини обговорила програму Об'єднаної опозиції
Автор Василь Пакуш   
Середа, 27 червня 2012 10:01
Сьогодні, 27 червня, у Львові відбувся круглий стіл з обговорення молодіжних аспектів програми Об'єднаної опозиції "Батьківщина".
Молодіжні організації Львівщини активно долучились до створення програми. Учасників круглого столу найбільше цікавили питання доступного молодіжного кредитування, підтримки молодих сімей, надання робочих місць молодим спеціалістам, розвитку освіти та армії. Молодь озвучила конкретні пропозиції до програми, які зможуть реформувати українську державу.
Останнє оновлення ( Субота, 07 липня 2012 13:21 )
Детальніше...
 
МОЛОДЬ – ЦЕ НАШЕ МАЙБУТНЄ
Автор Зеновій КВАСНІЙ, Наталія ЖМУРКОДрогобицька МР МГО «Молодий Народний Рух»   
Субота, 23 червня 2012 18:30
    Ще у сиву давнину філософ Сократ говорив про молодь так: «Нинішні діти люблять розкіш, вони погано виховані, не поважають начальство, не шанують старших та надають перевагу не заняттям, а балаканині... Вони вже не встають, коли заходять старші. Вони суперечать батькам, пліткують з однолітками, об’їдаються ласощами за обідом, сидять, закинувши ногу на ногу, та знущаються над своїми вчителями». Пройшло чимало років, а часточку правди у цьому можна знайти. «Наша молодь невихована, зухвала і з повною відсутністю будь-яких цінностей», – чуємо ми не раз. А звідки така молодь береться? З кого вона бере приклад? Чи не з дорослих? Чи не з суспільства? Чому в наш час так багато реклами в ЗМІ про спиртні напої і про сигарети, і так мало соціальної, виховної реклами? А причина в тому, що соціальні служби не мають таких коштів, як великі алкогольні чи тютюнові компанії. Держава чомусь, в свою чергу, не звертає на це увагу. Як наслідок такого становища — появляються все нові й нові факти зростання в молодіжному середовищі наркоманії, злочинності, проституції, токсикоманії, алкоголізму.
Детальніше...
 
Встаньмо на захист української мови!
Автор Мар’яна СИЧ   
Вівторок, 19 червня 2012 18:00
«Нації вмирають не від інфаркту, спочатку в них відбирають мову», - пише Ліна Костенко. Невже оці пророчі слова призначені для нашого українського народу? Хіба даремно безліч українських діячів, письменників боролись протягом багатьох століть за українську мову та державу, щоб ми сьогодні отак легко віддали її своїм ворогам.  
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 9 з 20

Онлайн реєстрація

Банер