У неділю пройшов Другий півфінал Галицької ліги КВН
Автор Administrator   
Понеділок, 08 жовтня 2012 20:05
7 жовтня в ЛКОЦ ім. О. Довженка відбувся другий півфінал Галицької Ліги КВН, традиційним організатором якого є Львівська крайова організація Молодий Народний Рух. Як зазначив Василь Пакуш, заступник голови ЛКО Молодий Народний Рух: "З самого зародження ліги Молодий Народний Рух є її незмінним організатором і без нас не відбувається ні одна гра Галицької ліги КВН! Активне залучення молодорухівців до організаційного процесу розвиває їхні лідерські та організаційні здібності."
Останнє оновлення ( Середа, 10 жовтня 2012 11:16 )
Детальніше...
 
Наш вибір – відпочивати активно.
Автор Ремез Святослав.   
Понеділок, 08 жовтня 2012 19:49
       Вересень. Гаряча пора збору урожаю закінчилася, забравши немало сил. Уся городина зібрана, а значить -- можна нарешті відпочити, перевести подих і спокійно готуватися до зими. Так, відпочинок – це добре, особливо коли бачиш результати своєї праці. Але й відпочинок буває різним і розуміють це поняття не всі однаково. Крім традиційного відпочинку з пультом у руці, з хорошою книгою в теплій хаті або за монітором комп'ютера є ще один вид відпочинку – активний, що не втрачає своєї популярності. Активний він тому, що є дуже багато способів корисно і цікаво провести час, відпочиваючи від звичної роботи  . Для когось це футбол, для когось риболовля чи грибівництво, туристичні походи та різного роду змагання і таке інше. Способів активно відпочити є дуже багато і обмеження тут ставить тільки наша уява. Позитивних сторін у такого відпочинку дуже багато: море позитивних емоцій, вражень, відчуттів; відкриття для себе чогось нового, покращення своїх умінь, знань та здібностей; користь для організму, підтримання хорошої фізичної форми та самопочуття. Можливостей є багато, потрібне лише бажання та ініціатива. 
Останнє оновлення ( Понеділок, 08 жовтня 2012 20:04 )
Детальніше...
 
Розгортання найбільшого Державного Прапора України вперше у Львові!
Автор Василь Пакуш   
Субота, 25 серпня 2012 12:48
27 серпня молодь розгорне найбільший український прапор, який був спеціально виготовлений до 21-ї річниці незалежності України! Прапор вперше розгорнули у Києві 24 серпня, чим встановили Рекорд України. Розміри прапору 40х60 метрів. 
Збір учасників акції о 17:30 біля Львівського національного університету ім. І. Франка.
Бажано вдягнути вишиванку або одяг з елементами української символіки.
Також до акції долучиться молодь з діаспори.
Організатори акції: ЛКО "Молодий Народний Рух", "Батьківщина Молода", "Молодь за зміни", "Молодіжний Націоналістичний Конгрес".
 
Останнє оновлення ( Понеділок, 27 серпня 2012 16:35 )
Детальніше...
 
«Україно, посміхнись»
Автор Administrator   
Четвер, 23 серпня 2012 11:43
Сихівська організація Народного Руху України разом з Сихівською організацією Молодого Народного Руху, 24 серпня,  в районі кінотеатру імені О. Довженка на пр. Червоної Калини,81 проводитиме захід “Україно – посміхнись”. 
Детальніше...
 
«Щирі серця»
Автор Administrator   
Середа, 22 серпня 2012 14:46
Сихівська організація Народного Руху України разом із Сихівською організацією Молодого Народного Руху з нагоди святкування 21-річниці Дня Незалежності України організовує проект «Щирі серця» для дітей дитячого будинку «Добре серце», що знаходиться у с. Новий Милятин, Буського району.
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 8 з 20

Онлайн реєстрація

Банер