В Одесі молодорухівці пікетували Генеральне консульство Росії
Автор Administrator   
П'ятниця, 30 жовтня 2009 12:30
29 жовтня молодорухівці Одещини разом з активістами організації "Комітет оборони Одеси" пікетували Генеральне консульство Росії в Одесі з вимогою депортувати лідера нелегальної партії "Родіна" Ігоря Маркова з РФ до України, який імовірно переховується в Росії.
Пікетувальники тримали в руках лозунг: "Українським злочинцям - українські тюрми". Патріоти вимагали заарештувати Ігоря Маркова за його активні спроби розпалу міжнаціональної ворожнечі, антидержавницьку діяльність, нанесення тяжких тілесних ушкоджень громадянам України, організацію нападу на мітинг 2 вересня 2007 року в Одесі та інші злочини.
Разом з тим, до Генкосульства РФ в Одесі була передана заява на ім´я Генпрокурора Росії Юрія Чайки. В той же час, не дивлячись на неодноразові запрошення, працівники Генконсульства РФ так і не вийшли до пікетувальників.

 
Україна стала членом Атлантичної Ассоціації молодих політичних лідерів (ААМПЛ)
Автор Administrator   
Вівторок, 20 жовтня 2009 12:17
Нещодавно Україна стала повноправним членом однієї авторитетної міжнародної молодіжної організації – Атлантичної Асоціації молодих політичних лідерів. Цей шанс зробити ще один впевнений крок на шляху до НАТО для України випав під час 55-ї Генеральної Асамблеї атлантичних рад, що проходила в Києві.

Українська Атлантична Асоціація молодих політичних лідерів була створена 6-го вересня 2009 року, за ініціативи ВМГО «Молодий Наордний Рух» та Молодіжного об’єднання народних дипломатів. Основними засадами та завданнями УААМПЛ є:
· Промоція питань НАТО серед молодих політичних та громадських лідерів України;
Детальніше...
 
Валерій Веремчук: "Ми повинні запровадити повну заборону на куріння в громадських місцях"
Автор Ірина КІчула   
Середа, 14 жовтня 2009 13:35
Протягом трьох днів, з 7 по 9 жовтня, курортна Ялта стала центром обговорення такої суспільно важливої проблеми як тютюнопаління. Зібравши регіональних представників Коаліції «За вільну від тютюнового диму Україну», організатори спільно з учасниками конференції аналізували діючі та шукали нові методи боротьби з курінням у рамках Всеукраїнської конференції по контролю над тютюном. 
Як повідомив координатор Коаліції «За вільний від тютюнового диму Львів» Сергій Дзядик, учасники мали змогу не лише поділитися своїми досягненнями в боротьбі з цигарковим димом, але й перейняти досвід колег з інших областей, заслухати фахівців у сфері охорони здоров’я на чолі з екс-міністром М. Поліщуком та представників американського Фонду Блумберга – провідного мецената в боротьбі з тютюнопалінням у світі, – які зосередили свою увагу здебільшого на питанні контролю над тютюном та методах, які застосовує місцева влада в Європі та світі загалом. 
Останнє оновлення ( Середа, 14 жовтня 2009 16:17 )
Детальніше...
 
Сумські молодорухівці розпочинають інформаційну кампанію "Героям Слава"
Автор Administrator   
Вівторок, 13 жовтня 2009 11:44
У жовтні молодорухівці Сумщини розпочинають інформаційну кампанію "Героям Слава", яка спрямована на донесення правдивої інформації про Українську Повстанську Армію, висвітлення правдивої історії свого народу та героїчних сторінок його боротьби за незалежність України, а також пропаганду в молодіжному середовищі духовних орієнтирів, які надихатимуть молодь до активних дій на благо Української Нації та української держави. Про це йдеться в заяві Проводу Сумської обласної організації Молодого Народного Руху від 12 жовтня 2009 року.

"Ми, українська молодь, усвідомлюємо, що наша свобода і воля нашої держави – це не історична випадковість чи збіг обставин. Незалежність будь-якого народу здобувається в боротьбі. Ми знаємо, що паростки нашої свободи зросли на полях, политих кров´ю. Ми шануємо всіх тих, хто поклав життя і віддав здоров´я за Українську Самостійну Соборну Державу. 
Детальніше...
 
З наступного тижня в Україні видаватимуть молодіжні кредити, – Павленко
Автор ZAXID.NET   
П'ятниця, 09 жовтня 2009 15:54
Міністр у справах сім’ї, молоді та спорту Юрій Павленко переконаний, що екс-міністр фінансів України Віктор Пинзеник «чомусь не любив програми фінансування молодіжного будівництва». Про це Юрій Павленко заявив 9 жовтня під час зустрічі з лідерами молодіжних громадських організацій Львівщини.
"Віктор Михайлович Пинзеник "рубанув" цю програму вперше ще у 2006 році. Цього ж року, замість 114 млн грн державних зобов’язань чомусь залишилось тільки 50 млн грн. Як це сталося – незрозуміло. Але перед 17 тисячами родин ми стали заручниками", – наголосив Ю. Павленко.
Останнє оновлення ( П'ятниця, 09 жовтня 2009 16:24 )
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 11 12 Наступна > Кінець >>

Сторінка 12 з 12

Онлайн реєстрація

Банер