Вітаємо з Новим роком !
Субота, 01 січня 2011 14:30
Дорогі друзі, колеги, співвітчизники!
Львівська крайова організація Молодого народного Руху України вітає Вас з Новим 2011 роком - роком надій, сподівань та майбутніх звершень. 
Рік, що минає, був позначений випробуваннями та викликами для українського народу. Проте, віримо, що усе ці випробування - лише гартування духу української нації.
Символічно, що одразу після Нового року ми святкуємо день народження славного сина української нації, Героя України Степана Бандери. Нехай символізм цієї дати сповнить наші серця вірою. Памятаймо, що палка віра у своє щасливе майбутнє здатна вершити великі зміни. Переконані, що Україна дочекається цих змін, і саме люди, осяяні Вірою будуть призвідниками та вершителями народження нової України.
Бажаємо Вам сил та упевненості в завтрашньому дні, щирих та веселих усмішок, лише надійних та вірних друзів!
Львівська крайова організація Молодого Народного Руху України

Словами Івана Франка хочемо продовжити наше вітання:

Віршоване поздоровлення з Новим Роком, яким починається поема Івана
Франка "Коваль Бассім":

З новим роком, браття милі,
В новім щастю, в новій силі
Радісно вітаю вас
І бажаю, щоб в здоров"ю,
В мирі, з братньою любов"ю
Відтепер ішов вам час...
Детальніше...
 
Волейбол єднає студентів
Автор Administrator   
Вівторок, 14 грудня 2010 09:31
8 грудня відбулися змагання на Кубок ЛДІНТУ ім. В. Чорновола з волейболу. Проходили вони у спорткомплексі інституту. В напруженій боротьбі та запеклим азартом команди боролись за перемогуб проте переможець заставив себе трішки почекати. У фінальному поєдинку команда юридичного факультету здобула перемогу над збірною коледжу і цим самим розподілила перше та друге місця. Та не менш напруженою була гра факультету інформаційних технологій з економічним факультетом, де було протистояння не техніки гри команд, а витримка на волю та наполегливість до перемоги, і в цій боротьбі точні науки виявились більш упертими, а тому ФІТ посів заслужене третє місце, визначивши цим остаточне положення команд у турнірній таблиці.
Останнє оновлення ( Вівторок, 14 грудня 2010 09:59 )
Детальніше...
 
Молодому Народному Руху 11 років
П'ятниця, 03 грудня 2010 20:25

Шановні Молодорухівці!

03 грудня 2010 року Молодий Народний Рух відзначає одинадцяту річницю свого офіційного заснування.На сьогоднішній день наша організація є однією з найпотужніших в Україні і це наш спільний здобуток. За 11-й рік своєї діяльності МНР зміцнішав організаційно, збільшилась чисельність осередків організації.

Детальніше...
 
Вшануймо пам`ять жертв Голодомору в Україні!
Автор Administrator   
Неділя, 28 листопада 2010 10:36
Молодий Народний Рух України закликає усіх мешканців Львівщини вшанувати пам`ять жертв Голодомору 1932-33 років в Україні. 
Сьогодні о 16.00 відбудеться всеукраїнська хвилина мовчання. Звертаємось до усіх українців прийти на центральні майдани своїх міст та сіл та віддати шану невинно убієнним українцям. Запалимо разом свічки пам`яті у вікнах, біля пам`ятних знаків на центральних площах та пом`янемо мільйони наших співвтчизників, яких знищив злочинний сталінсько-комуністичний режим. Схилимо голови та помолимось за невинних жертв, проти яких був скоєний нелюдський злочин сталінськими сатрапами.
Надзвичайно важливою є людська пам`ять про трагічні сторінки нашої історії, про кожну жертву , кожного невинно убієнного та закатованого українця. Особливо актуальною дана проблема повстає в сьогоденні, коли новітні нащадки сталіна-кагановича-постишева прагнуть спотворити нашу історичну пам`ять та заперечити Голодомор як геноцид української нації. Табачники, Солдатенки, Азарови та інші послідовники російсько-комуністичної імперської доктрини роблять усе, щоб знівелювати пам`ять про найстрашніший злочин проти людства та українців.
Сьогодні назвичайно важливо не тільки вшанувати пам`ять жертв Голодомору , а й показати антиукраїнській владі та цілому світу , що Україна ПАМ`ЯТАЄ !
Запалимо свічку пам`яті у вікні кожної української оселі .
Не будьмо байдужими.
Те чого не робить вдада, зробить українська нація.
Вічна пам`ять мільонам загиблих та замордованих українців
Останнє оновлення ( Неділя, 28 листопада 2010 10:44 )
 
Золотою Підковою Черкащини
Автор Андрій Закалюк   
Середа, 24 листопада 2010 14:42

«Свою Україну любіть, любіть її во время люте, в остатню тяжкую минуту за нею Господа моліть»
                                                                                                                                                 Тарас Шевченко
Саме ці слова, великого пророка написані в Каневі на його власній могилі. Пройнявшись до глибини душі цими словами, члени Молодого Народного Руху сівши в автобус, відправились до Львова. Але перед цим були три неймовірно проведенні дні, під час яких молодорухівці Галицького і Сихівського району об’їхали Золоту Підкову Черкащини…

Останнє оновлення ( Середа, 24 листопада 2010 14:57 )
Детальніше...
 
Більше статтей...
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 10 з 12

Онлайн реєстрація

Банер