Зі святом Христового Воскресіння!
Автор Василь Пакуш   
Субота, 14 квітня 2012 13:07
Прийміть найщиріші вітання з великим днем Світлого Христового Воскресіння!
У ці радісні дні пасхальних свят бажаємо Вам міцного здоров'я і благополуччя, духовної наснаги і достатку у ваших родинах, щастя і нових звершень в ім'я Бога та України. Нехай пасхальна радість буде для вас усіх невичерпним джерелом духовних і тілесних сил, збагатить ваші душі і серця твердою вірою у щасливу долю нашого народу.

Христос Воскрес! 
 
 
 
 
З повагою,
Голова ЛКО „Молодий Народний Рух”
Андрій КОВАЛЬСЬКИЙ

Останнє оновлення ( Субота, 14 квітня 2012 13:18 )
 
В Києві відбувся фінал акції «Готуй намет навесні»
Автор Administrator   
Четвер, 05 квітня 2012 19:27

Сьогодні на Майдані Незалежності пройшов фінал акції «Готуй намет навесні», яка проходила в рамках громадянської кампанії ВСТАВАЙ! Молоді активісти опозиційних партій Народного Руху України, «Батьківщини», Фронту змін, «Свободи», УДАРу та громадських об’єднань продемонстрували швидкість розкладання та збирання наметів. Взяти участь у конкурсі з’їхались переможці всіх обласних змагань «Готуй намет навесні». Загалом в акції взяли участь близько ста молодих активістів.

Акція була спрямована на те щоб привернути увагу громадськості до проблем житла для молоді та невиконання обіцянок нинішньої влади щодо молодіжного житлового будівництва. Перед самим конкурсом організатори акції провели прес-брифінг на якому зокрема виступив Голова Молодого Народного Руху Іван Крулько.

Останнє оновлення ( Четвер, 05 квітня 2012 19:31 )
Детальніше...
 
Вшанування пам'яті В'ячеслава Чорновола на Київщині
Автор Василь Пакуш   
Неділя, 25 березня 2012 23:06

У день 13 річниці загибелі Героя України, лідера та натхненника Народного Руху України В’ячеслава Чорновола, керівництво Львівської крайової організації Молодого Народного Руху спільно з побратимами з Донецької та Київської організації поклали квіти до пам’ятника В’ячеславу Максимовичу у місті Києві та взяли участь у панахиді на місці вбивства В’ячеслава Чорновола на Бориспільській трасі. 

Останнє оновлення ( Понеділок, 26 березня 2012 08:11 )
Детальніше...
 
Всеукраїнське моделювання роботи Верховної Ради України
Автор Administrator   
Неділя, 25 березня 2012 13:09
Уперше за незалежності України проходить І Всеукраїнське Моделювання Верховної Ради. Це імітаційне моделювання законодавчої діяльності українського парламенту, студентська конференція, спрямована на умовне відтворення законодавчої роботи ВРУ. Студентам надається можливість відчути себе справжніми депутатами, взяти участь у розробленні та прийнятті законопроектів. Учасниками Моделювання є 450 молодих людей, що представляють 96 вищих навчальних закладів країни. У ході проведення Моделювання відбуваються дискусії між кращими представниками студентства України, проводяться майстер-класи відомих громадських діячів. 
Останнє оновлення ( Неділя, 25 березня 2012 15:25 )
Детальніше...
 
Померла Атена Пашко, дружина і соратниця Вячеслава Чорновола
Автор Василь Пакуш   
Середа, 21 березня 2012 09:48

Вчора, на 80-у році життя померла Атена Пашко – дружина і соратниця В’ячеслава Чорновола відома поетеса, громадська діячка, учасниця українського правозахисного руху, Атена Василівна Пашко. Самовіддана жінка, вона прожила складне подвижницьке життя. Свого часу була дружиною каторжанина, взяла на свої плечі важку ношу дружини політв’язня.

20 березня українська нація попрощалась з однією із найкращих своїх доньок, талановитою поетесою, громадською діячкою, котра на важкому шляху торування державної незалежності України була повноцінним другим крилом видатного політика-патріота.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 8 з 12

Онлайн реєстрація

Банер