Дзвони Лисоні
Автор Administrator   
Понеділок, 10 жовтня 2016 09:28

 

 4 вересня 2016 року біля міста Бережани Тернопільської області на горі Лисоня розпочався фестиваль стрілецької та повстанської пісні "Дзвони Лисоні". Нагадаю, що 2 вересня 1916 року тут відбулась битва легіону УСС у складі австро-угорських коаліційних військ з російською армією.Цю перемогу було здобуто кров'ю більшою частиною легіону: 81 вояк убитих, 293-поранених, 285-потрапили у полон.

 

Учасників цього історичного дійства було багато. Це були патріоти, які шанують самопожертву і відданість січових стрільців, захисників нашої Батьківщини.
На фестивалі посвячували капличку. Також на фестивалі стояли намет в якому здаходилась монета вартістю в одну гривню з гравюрою шори Лисоня. Окрім цього, там і ще були українські музичні гурти, які піднімали настрій присутніх.
Але головною, найбільшою і найяскравіша подією яка там відбулась це реконструкція бою за гору Лисоня. Після перегляду бою в присутніх піднявся бойовий дух і патріотичний настрій, після чого глядачів почали співати патріотичні пісні.
Всі були дуже задоволені, враження були яскраві і позитиними.

 

 

 

 

 

 


Share

Останнє оновлення ( Неділя, 06 листопада 2016 19:18 )
 

Онлайн реєстрація

Банер