Вишкільний табір «Патріот»
Автор Олена Баб’як   
Понеділок, 10 жовтня 2016 09:10

 

У період з 19 по 21 серпня в с. Раковець відбувся військово-патріотичний табір " Патріот". Вікова категорія учасників була від 14 до 25 років.

Хоч учасників було не багато, проте це були саме ті люди, які прагнули навчитись чомусь новому, які свідомо знали куди їдуть. Це люди, які змогли сказати собі "Я сильний(-а)", які змогли вийти із зони особистого комфорту і змінити затишну кімнату на казарму. Ці три дні були сповнені новими знаннями, відкриттями, труднощами і їх вирішеннями. Цей вишкіл, загартував не лише тіло, а й дух.

Боєць - це універсальна людина. Однією силою далеко не заїдеш, тому в програмі табору було багато пунктів на розвиток кмітливості, як от орієнтування на місцевості. В таборі панувала залізна дисципліна, за непослух якої карали виконанням робіт з господарської частини таборового життя, проте, це лише гартувало нас. Почався вишкіл з відвідин Львівського Бронетанкового Ремонтного заводу. Де протягом трьохгодинної екскурсії ми побачили усе чим живе це завод. На учасників таборування чекали різноманітні розвиваючі занятті з військової справи. Це і ознайомлення з сучасним озброєнням, тактикою роботи саперних груп, тактичною медициною, військовою топографією та інженерією - для багатьох людей це було щось нове. Це був виклик, виклик для самого себе. Адже, це було вперше. Звичайно всі впорались із поставленими завданнями. В останній вечір була ватра, яка згуртувала біля себе учасників табору. Коли сидиш пліч-о-пліч з ними і співаєш пісні, ти усвідомлюєш, що саме цих людей ти можеш назвати побратимами.

 

 

 

 

 

 

 


Share

Останнє оновлення ( Понеділок, 10 жовтня 2016 09:24 )
 

Онлайн реєстрація

Банер