Посмішки, заради яких варто жити.
Автор Наталя Тітик   
Середа, 01 червня 2016 15:01

      

Сьогодні, 1 червня, в Україні та світі відзначається Міжнародний день захисту дітей. Це свято вважається одним з найстаріших міжнародних свят. Вперше його відзначили в 1950 році. В Україні День захисту дітей святкується з 1998 року.

        Це не тільки галасливі і веселі святкування дітвори, але й нагадування суспільству про необхідність дотримання і пошани прав дитини, як необхідної умови для формування  благополучного суспільства.

        Нагадаємо, рішення про проведення Дня захисту дітей було ухвалене Міжнародною демократичною федерацією жінок на спеціальній сесії в листопаді 1949 року. ООН підтримала цю ініціативу і оголосила захист прав, життя і здоров'я дітей одним з найважливіших напрямів своєї діяльності.

      Доля дітей, захист їхніх прав та людської гідності – це головне, що має об’єднати все українське суспільство. Кожен з нас повинен пам’ятати – чужих дітей не буває, діти є майбутнім нашої держави

       Міжнародний день захисту дітей – це нагадування дорослим про необхідність дотримання прав дітей на життя, на свободу думки і релігії, на освіту, відпочинок і дозвілля, на захист від фізичного і психологічного насильства, на захист від експлуатації дитячої праці як необхідних умов для формування справедливого суспільства. Важливо в цей день не лише втішатися красою дитинства, але і згадати проблеми, що супроводжують це дитинство.

 

  

 

 


Share

Останнє оновлення ( Середа, 01 червня 2016 15:25 )
 

Онлайн реєстрація

Банер