День Героїв.
Автор Анастасія Григлевич   
Понеділок, 23 травня 2016 10:40

Вчора, 22 травня, ми відзначали День Героїв. У цей день в Україні вшановують пам’ять борців за волю України — передусім, лицарів Київської Русі, козаків Гетьманської Доби, опришків, українських Січових Стрільців, вояків Армії УНР, УПА, діячів ОУН, Героїв Небесної Сотні та героїв АТО. 

З нагоди свята у Львові відбулось чимало заходів. Зокрема, о 12 годині відбулося урочисте громадське віче та покладання квітів до пам’ятника Степанові Бандері. Після цього колони з представників ветеранських, патріотичних та молодіжних громадських організацій, а також студентська та учнівська молодь, урочисто пройшли від пам’ятника Степанові Бандері до пам’ятника Тарасові Шевченку, покладаючи квіти до меморіалів Є. Коновальця, М. Вербицького, Жертвам комуністичних злочинів, «Тюрми на Лонцького», М. Шашкевичу, Й. Сліпому, О. Гасину, В. Старосольському. Члени ГО «Молодь Руху» під час ходи несли великий банер визначного українського військового і політичного діяча, полковника Армії УНР, команданта Української військової організації, голови Проводу Українських Націоналістів, першого голови Організа́ції украї́нських націоналі́стів - Євгена Коновальця. 
Це було дуже символічно, адже рівно 75 років тому, у 1941 році, Другий Великий Збір Організації Українських Націоналістів постановив: щороку, 23 травня, святкувати День Героїв. Свято було приурочене до сумного дня, 23 травня 1938 року, коли в Роттердамі було вбито Євгена Коновальця. Також саме у травні пішли з життя «кращі сини України XX століття»: Микола Міхновський, Симон Петлюра та Євген Коновалець. 
Отож, згадувати героїв потрібно не лише у такі дні, а щодня. Їхнє героїчне життя і самопожертва повинні бути прикладом для нас усіх. Кожного дня ми мусимо робити усе для того, щоб наша рідна Україна розвивалася, ставала кращою, заради того, щоб ці великі героїчні жертви не були марними. 
Слава Україні! 
Героям Слава
 
 
 

Share

Останнє оновлення ( Середа, 25 травня 2016 12:41 )
 

Онлайн реєстрація

Банер