Геній української нації
Автор Administrator   
Вівторок, 26 квітня 2016 09:42
 

Генії України, хто вони, як прожили своє життя, чи варто їх знати, що хорошого можуть почепнути молоді українці? Постійно виникає багато таких питань і добре, що знаходяться люди, які допомагають молодим особистостям дати відповідь на них. Це впершу чергу ті люди, що працюють за покликом серця з молоддю. Саме такі організували «Літературно-поетичний фестиваль «Шкільна журналістика», який був приурочений 160-й річниці з дня народження Івана Яковича Франка. Де власне учні писали свої твори з прив’язкою до Івана Франка.

Після конкурстної перевірки відбулося нагородження переможців. Доповідачем був уповноважений у справах молоді Руху Іван Цюп’як, який виступив з доповідю «Іван Франко – геній української нації». Де він запропонував поглянути на Франка не як на кільтурного діяча, а як на особистість, пророка, генія. Який у творах передав життєву мудрість і поради для кожного. Чого тільки вартий твір «Каменярі»? в ньому автор закликає до постійної, невтомлої праці задля власного благополуччя і благополуччя усього народу. В поемі «Мойсей» Франко спонукає людей завжди шукати кращий шлях. 
Франко для нас не просто геній української нації, а людина-орієнтир. На нього варто рівнятися, потрібно брати приклад. Він своїм життям і творами показав молодим людям як потрібно прожити життя, щоб завжди бути успішним.
 
 


Share

Останнє оновлення ( Четвер, 28 квітня 2016 14:27 )
 

Онлайн реєстрація

Банер