Іван Франко - Геній української нації
Автор Анастасія Григлевич   
Субота, 16 квітня 2016 22:29
.

16 квітня ЛОМГО «ЮНАЦТВО» за підтримки департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради організувала неформальний урок "Іван Франко - Геній української нації", який присвячений 160-тій річниці від дня народження видатного українського письменника, поета, публіциста, перекладача, ученого, громадського і політичного діяча – Івана Яковича Франка.

  Під час заходу учасники ознайомились з життєвим шляхом Івана Франка та його основними працями. Після цього були проведені конкурси, у яких кожен учасник показав себе на дуже достойному рівні. Найкращі  ж – були нагородженні книгами, патріотичної тематики.
Вкінці усі учасники посмакували чай з печивом.
Цей "неформальний урок" мав на меті вкотре наголосити на тому, що національна ідея – це та іскра, яка запалює вогонь творчості і без якої народ не може стати великою нацією. Іван Франко – це митець, у якому дуже яскраво горіла ця іскра і який, безумовно, був і залишається великим національним поетом, твори якого завжди надихали, надихають і будуть надихати український народ на кращі зміни.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Share

Останнє оновлення ( Субота, 16 квітня 2016 22:55 )
 

Онлайн реєстрація

Банер