Екологічна толока
Автор Василь Юнак   
Середа, 13 квітня 2016 07:28
Активісти Львівського Молодого Руху організували екологічну толоку у зеленій зоні, що на вул. Козельницькій. Поблизу інноваційного академічного корпусу УКУ і відділення НАН України, МГО «Молодь Руху»  9 квітня 2016 року, на чолі з Василем «Горбушкою», організувала толоку.Ділянка була узгоджена із Сихівською РДА і ЛКП «Зелений Львів». Сміттєві кульки і рукавички надала Сихівська РДА. 
Окрім активістів Молоді Руху, до акції долучились діти зі школи-інтернату №2. Їхня допомога була вагомою і очевидною, приємно, що діти приймають участь у таких екологічних толоках. 
Прибирання даної ділянки відзначилось великою кількістю сміття. Оскільки поблизу знаходиться «бар-забігайлівка», то серед всього сміття, найбільше було скляних пляшок з-під алкогольних напоїв, чимала кількість була пластмасових пляшок. Решта сміттєвих знахідок інколи навіть дивували: черевики, материнська плата, змивний бачок, памперси, флешка, банки з варенням. Склалося враження, що там ніколи не прибирали, бо навіть, трохи заглибившись в ґрунт, все одно натрапляли на сміття.
Зелена ділянка, яку прибирала Молодь Руху, не характеризується значною відвідуваністю, але знаходиться безпосередньо біля автобусної зупинки. Поблизу, через зелені насадження, пролягають стежини, які ще раз свідчать про лінь людей, які не хочуть пройти цивілізованим асфальтованим, правда, трішки довшим, шляхом.В порівнянні із Стрийським парком, який знаходиться зовсім поруч, дана ділянка явно контрастує. Такий собі «холодний душ» після прогулянки чудовим парком.
Як результат роботи активістів і небайдужих школярів, дана територія була очищена, зауважу, що не повністю, бо забракло сил і часу. Але більшу частину сміття було зібрано, в кількості 20 сміттєвих 50-літрових пакетів, окрім того, було прибрано велике гілля і габаритне сміття – дошки, піддони, шини та ін. 
Дана толока не визначалася величиною і помпезністю, як деякі інші. Просто ініціативні люди зібрались і захотіли зробити своє місто трішки чистішим. Адже в чистому місті приємно жити, вчитись, працювати і розбудовувати нашу Україну.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Share

Останнє оновлення ( Середа, 13 квітня 2016 07:39 )
 

Онлайн реєстрація

Банер