Вшанування пам'яті В'ячеслава Чорновола
Автор Наталя Тітик   
П'ятниця, 25 березня 2016 22:51

 

 

25 березня виповнилося 17 років з дня вбивства В’ячеслава Чорновола – очільника Народного Руху України та правдивого Голосу України. 

У Львові провели акцію, вшанувавши пам’ятною ходою Героя України.

Біля пам’ятника Тарасові Шевченку о 18:00 відбувся збір. Звідти учасники ходи пройшли через площу Ринок до пам’ятника В'ячеславу Чорноволу. Після панахиди голова Львівської крайової організації Народний Рух України Андрій Корнат сказав: «Проживши все життя у русі, Чорновіл і помер теж у русі». Також виступив капітан другого рангу ВМС України, боєць батальйону «Айдар» Тимур Баротов, який був особисто знайомий з В'ячеславом Максимовичем. «Я розумів, що це український світоч, який веде туди - куди треба. Я вірив кожному слову, яке говорив Чорновіл.» - зазначив він. На завершення усі присутні виконали Державний гімн України. 

Нагадаємо, автомобіль у якому їхав політик, врізався у КамАЗ, що опинився поперек дороги. Спочатку аварію розслідували як звичайну ДТП, утім, із появою нових фактів, заговорили про політичне убивство.
В сучасній українській політиці ми маємо хороших політиків-практиків та політиків-теоретиків. Але Чорновіл насамперед був Людиною і його чин має бути для нас тим орієнтиром, що поведе вперед до світлого та щасливого майбутнього.

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 


Share

Останнє оновлення ( Вівторок, 05 квітня 2016 11:42 )
 

Онлайн реєстрація

Банер