Cемінар - тренінг з міжсекторального співробітництва, діяльності організацій в умовах змін та розвитку осередків.
Автор Віталій Мартинюк   
Середа, 09 березня 2016 12:15

 27 та 28 лютого в Моршині відбувся семінар-тренінг молодіжних громадських організацій, з метою співпраці, розвитку осередків, обговорення проблем та їх вирішення.

Після знайомства, представники організацій розповідали чим вони займаються. Кожна організація говорила про те що вже зроблено, а також  презентувала плани на цей рік.
Семінар пройшов насичено, починаючи від цікавого знайомства, де кожен учасник обирав собі асоціативне козацьке ім’я та закінчуючи вечірнім інтерактивом. У рамках напрацьованої тренерами програми, Андрій Ковальський - начальник відділу молодіжної політики, представив організаціям заходи Обласної програми «Молодь Львівщини» на 2016 рік, до яких зможуть долучитися всі громадські організації.Одним із запланованих блоків було залучення міжнародних грантів та міжнародної допомоги.
Проведений семінар в черговий раз показав, що молодь Львівщини готова спрямовувати свої сили на розвиток патріотичних, етичних, та культурних аспектів громадського життя, зокрема молодіжного середовища.В підсумку організації домовились проводити такий тренінг щомісяця щоб надалі співпрацювати.
Було дуже багато емоцій і ці вихідні можна вважати справді насиченими. Ми змогли спланувати спільну роботу та участь у заходах, спрямованих на реалізацію молодіжної політики у Львівській області.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Share

Останнє оновлення ( Вівторок, 05 квітня 2016 11:56 )
 

Онлайн реєстрація

Банер