Відбулась урочиста академія "Наш Шевченко"
Автор Наталя Тітик   
Середа, 09 березня 2016 10:44
 

 Сьогодні, 9 березня, члени ЛОМГО “Юнацтво” та“Молодь Руху” відвідали урочисту академію присвячену 202 річниці від Дня народження Тараса Шевченка у Львівському Національному Академічному театрі опери та балету імені Соломії Крушельницької.

  Твори видатного українського поета виконала чоловіча хорова капела "Дударик", акапельна формація "Піккардійська терція", а також  Оксана Муха, скрипаль Олександр Божик та симфонічний оркестр Львівської обласної філармонії. Шевченко підняв на найвищий рівень ту дорогоцінну духовну спадщину, яку протягом віків створювали українські безіменні генії – творці народних пісень. Він здобув українській літературі загальне визнання і гідне місце в ряду національних культур світу.
В історії України ще не було людини, що зробила б такий велетенський вплив на уми і серця своїх співвітчизників. Він не був політиком, та на його ідеях сформувались і зросли чимало громадських організацій і партій. Він не був полководцем, підняло до збройної боротьби мільйони українців, здобуло не одну визначну перемогу на полі бою. Він не народився пророком і зовсім не прагнув ним бути, але за Божим провидінням ним став і вивів свій народ з “єгипетського” ярма, хоча сам так і не побачив землі обіцяної.
 
 
 
 

Share

Останнє оновлення ( Понеділок, 14 березня 2016 12:36 )
 

Онлайн реєстрація

Банер