Розвиток молодіжної структури
Автор Administrator   
Вівторок, 08 березня 2016 07:00

 На засіданні проводу Золочівської РО було вирішено підготувати зустріч активістів та освітян-рухівців Золочівського району з уповноваженим у справах молоді ЛКО НРУ Іваном Цюп’яком для презентації програми роботи Молоді Руху та планів на 2016 рік. 

 

  Багато хто говорить, що політичні партії живуть від виборів до виборів. А відповідно і роблять роботу під вибори. Та позитивні зміни потрібні країні постійно і НРУ завжди дотримується цієї позиції. Одразу після виборів, з метою активізації продуктивної роботи в районах Львівської області, голова ЛОО НРУ Корнат А.В. проводить зустрічі з рухівцями. На одній із таких зустрічей, що відбулася в Золочеві, побував і уповноважений ЛКО НРУ у справах молоді Цюп’як І.І.
На даній зустрічі розглядалося ряд вагомих питань серед яких: стратегічний розвиток Золочівщини, допомога місцевим громадам у відстоюванні своїх прав, розвиток мережі осередків Народного Руху України, відновлення роботи з молоддю. В останньому питанні було вирішено підготувати зустріч активістів та освітян-рухівців Золочівського району з уповноваженим у справах молоді ЛКО НРУ Іваном Цюп’яком для презентації програми роботи Молоді Руху та планів на 2016 рік. 


Share

Останнє оновлення ( Вівторок, 05 квітня 2016 11:47 )
 

Онлайн реєстрація

Банер