Сьогодні в Україні вшановують пам'ять Героїв Небесної Сотні.
Автор Наталя Тітик   
Субота, 20 лютого 2016 08:28
20 лютого оголошено днем скорботи за загиблими під час Революції Гідності. У 2014 році він став найкривавішим в історії українських протестів.Тільки подія всеукраїнського масштабу, яка зачепила всіх людей, могла це зробити. Три місяці Майдану були потрібні для того, аби люди змінили самі себе. На Майдані народилася нація, він став революцією гідності, революцією духу.
Саме у період з 18 по 10 лютого відбувалися найкривавіші та найжорстокіші події Майдану, коли влада вирішила застосувати силу та вогнепальну зброю проти мирних мітингувальників. Ніхто з тих, хто стояв тоді на Майдані, не знав, чи повернеться він додому живим, ніхто не знав, що Майдан переможе – а отже на багатьох з активістів, згідно з диктаторськими законами 16 січня, чекала тюрма. Та люди не відступили назад, вони вистояли і проти водометів, і проти важкої техніки, і навіть прости куль снайперів.

За весь час протистоянь Майдан став не просто столицею держави, а її серцем і душею. Він об'єднав десятки тисяч українців з різних областей, районів, які пліч-о-пліч до кінця боролися за єдність, незалежність і справедливість. На столичному Майдані не було бідних чи багатих, сильних чи слабких, як не було і немає Сходу чи Заходу. Рівність і братерство – основна рушійна сила, яка підкорила Україну та весь світ.  

 

 

 

 

 

 


Share

Останнє оновлення ( Вівторок, 05 квітня 2016 11:55 )
 

Онлайн реєстрація

Банер