7 лютого 2016 року відбулись збори «Молоді Руху»
Автор Наталя Тітик   
Понеділок, 08 лютого 2016 21:44

      На зборах члени організації дивились відео-презентацію та слухали звітну доповідь голови даної організації Цюп’яка Івана. Після чого присутні спілкувалися аналізуючи 2015 рік та відповідно вносили свої пропозиції до плану роботи на наступний 2016 рік.

 Крім того, почесною грамотою було нагороджено Яценка Арсена - за організацію та проведення вишкільного табору «Зашків-2015»; Мельника Віталія - за організацію та проведення велопробігу «Дорогою Героїв»; Ревер Ірину - за документальний супровід роботи організації; Мазикіна Миколу - за дизайнерський супровід в роботі організації; Григлевич Анастасію - за організацію та проведення неформальних уроків для молоді; Капраля Юрія - за організацію та проведення спортивного табору «Сильні духом» та Тітик Наталю - за інформаційний супровід роботи організації

     Після офіційної частини загальних зборів відбулося неформальне спілкування на  якому учасники заходу обговорили найактуальніші питання та побудували активний діалог між собою. Важливо усвідомлювати, що зміни на краще не відбуваються самі по собі. Якщо кожен громадянин докладе зусиль і зробить особистий внесок у розвиток місцевої громади, то ми будемо жити у розвиненій державі.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 


Share

Останнє оновлення ( Вівторок, 05 квітня 2016 12:08 )
 

Онлайн реєстрація

Банер