Чим вигідний здоровий спосіб життя?
Автор Юнак Василь   
Вівторок, 15 грудня 2015 15:59

9 грудня, в приміщенні СЗШ №72 відбулася лекція: "Поняття про Здоровий Спосіб Життя". Цю лекцію провели активісти Молоді Руху. Головним питанням лекції було звісно що ж таке "Здоровий спосіб життя" (ЗСЖ- це спосіб життя окремої людини, спрямований на профілактику хворіб і зміцнення здоров'я).

Для того, щоб учням було простіше сприйняти інформацію і щоб лекція не була настільки схожою на загально прийняті, ми вирішили ознайомити учнів для початку з простими математичними розрахунками. Також ми розглянули економічну не вигоду від алкоголю і цигарок. На наглядному прикладі корисності придбаного товару ми показали що алкоголь і тютюн не має ніякої користі для нашого організму а тому доказали що це просто марна трата грошей, які можна було відкладати і на протязі 50 років можна було б таким чином назбирати близько 300 тисяч Гривень.

Після чого ми перейшли до розмови про передумови "Здорового способу життя" і детально розказали про кожну з сфер здорового способу життя, а саме Психологічну Соціальну Духовну і Фізичну сфери. Але також ми показали що "ЗСЖ" неможливий без різноманітних елементів складових "ЗСЖ" тобто, якщо людина харчується неправильно чи не дотримується режиму дня, або веде не активний спосіб життя, то це може вплинути на всі сфери "ЗСЖ" що погіршить стан здоров'я, навіть, якщо ви будете дотримуватись інших принципів "ЗСЖ".

Закріпили ми дану інформацію на прикладах з життєвих історій уже бувалих і розвинених в сферах "ЗСЖ" людей, а саме: Арнольд Шварценеґґер (найяскравіший на мою думку приклад насправді здорової людини), Сіті Флетчер (приклад чому потрібно правильно харчуватися і не покладати рук в тяжку хвилину), Светозар Никочевич (фізична розвинутість), Андреас Кахлінг (яскравий приклад вегетиріанця в спорті і просто відповідальності), Манохар Айч (яскравий приклад того які плюси має "ЗСЖ" відносно людини). А за кульмінацію нашого розказу ми взяли видатного філософа Жак-Марі-Еміля Лакана і його слова що розкривають сутність життя і щастя кожного із нас.

Юнак Василь

 

 


Share

 

Онлайн реєстрація

Банер