Символи Національного Відродження
Автор Міців Ірина   
Середа, 02 грудня 2015 21:06

 

1 грудня в Церкві Стрітення Господнього відбулась освітня програма «Символи національного відроження»  до 200-річчя від дня народження Михайла Вербицького та 150-ї річниці першого публічного виконання національного гімну.

З метою виховання патріотизму, поваги до історії та державних символів України, враховуючи важливість постаті Михайла Вербицького для розвитку української державності та української культур ЛОМГО «Юнацтво», Молодь Руху, Українська академія друкарства, а також громада церкви Стрітення Господнього провели освітній захід, присвячений символам національного відродження.

Під час даного заходу учасники ознайомились з життєвим шляхом Михайла Вербицького, історією створення національного державного Гімну України, з історією перетворення патріотичної пісні «Ще не вмерла Україна» в державний символ нашої країни. Також доповідачі поділились власними думками та переживаннями щодо символів національного відродження, що надихнуло учасників на нові звершення у справі розбудови української держави. В кінці заходу між учасниками був проведений бліц-конкурс в якому команди проявили свої знання та змогли висловити власну думку щодо важливості символів національного відродження, де кращі знавці української символіки були нагороджені книгами. Після офіційної частина учасники смакували печиво з чаєм.

Даний освітній захід став черговим етапом надання належного місця М.Вербицькому  в нашій культурі. Адже, Вербицький є не тільки музикантом, а також символом нашого національного відродження в Галичині.

Міців Ірина

 


Share

 

Онлайн реєстрація

Банер