Український Мойсей - Андрей Шептицький
Автор Ревер Ірина   
Четвер, 05 листопада 2015 00:00

  Постать Митрополита Андрея Шептицького є унікальним явищем в історії української духовності ХХ ст. Він був усюди, в самій гущі життя того чи не найтрагічнішого в історії людства періоду – першої половини двадцятого століття. Завжди був з українським народом, який в тих складних світових подіях прагнув здобути свободу, відновити свою державність.

4 листопада у церкві Стрітення Господнього відбувся пізнавальний квест, присвячений Андрею Шептицькому, організаторами якого були ГО «Юнацтво», Спілка студентів молодих науковців, Молодь РУХу, Українська академія друкарства, а також громада церкви Стрітення Господнього.

У грі взяли участь чотири команди з Львівського державного коледжу харчової і переробної промисловості. Вони пройшли конкурс «Бліц-криг», де представник команди відповідав на питання про митрополита, та квест «Слідами Шептицького». 
Після оголошення переможців ведучі побажали учасникам ніколи не опускати рук, завжди працювати на благо держави, згадуючи слова Андрея Шептицького: «Не потоком шумних і галасливих фраз, а тихою й невтомною працею любіть Україну».

 

 

 


Share

 

Онлайн реєстрація

Банер