70-та річниця закінчення Другої світової війни
Автор Administrator   
Середа, 02 вересня 2015 18:46


Сьогодні, 2 вересня, о 18.45 годині з нагоди 70-ї річниці закінчення Другої світової війни біля Меморіального хреста на території колишнього концтабору для військовополонених «Шталаг-328» у Львові відбулася пам’ятна акція «70 свічок пам’яті». Участь взяли представники молодіжних громадських організацій, активісти, студенти та усі небайдужі львів’яни. 

Захід розпочав Микола Романович Посівнич — український історик і громадський діяч. Він зауважив, що завершення Другої світової війни, на жаль, не стало початком мирного життя в Україні. Радянська тоталітарна система зосередила спеціальні військові каральні сили у Західній Україні для придушення визвольного руху ОУН і УПА, яка тривала до середини 50-х років.
Опісля, учасники запалили свічки і виклали з них роки початку і закінчення війни. 
«Коли працюємо,то маємо виконувати сумлінно і гідно свої обов язки. І справді, таким чином, нехай і маленькою жертвою, але будувати добре майбутнє для кожного з нас, для нашої держави.» - після проведення панахиди наголосив о. Роман Прокопець
Війна повернулася у наше сьогодення, тому ми маємо дбати про її оборону. Не оплакавши всіх жертв Другої світової війни, ми зі сльозами хоронимо новітніх борців за незалежність України. Росія, яка не визнає історичних помилок минулого, знову виступає окупантом. Але пам’ять про героїчне минуле і сьогодення не дасть їй більше шансу назватися державою-переможцем.

Наталя Тітик

 

 


Share

Останнє оновлення ( Субота, 12 вересня 2015 08:45 )
 

Онлайн реєстрація

Банер