Автор Любов Білінська   
Понеділок, 18 квітня 2011 14:13
   У час великоднього посту ми всі по-іншому намагаємось подивитись на своє життя. Саме для цього й існує Великий піст і Хресна Дорога. Піст допомагає нам очиститись, а йдучи з хресною дорогою ми разом з Ісусом Христом переживаємо його муки за нас.
   Уже стало доброю традицією проводити Хресну Дорогу для парафіян всіх церков. Цьогоріч утретє Миколаївська районна організація Молодого Народного Руху провела Хресну Дорогу для молоді, сімей, родин і всіх парафіян.
   І хоча погода не надто сприяла, а все ж охочих пройти  шлях Христа зібралось предостатньо. Вирушили від статуї Діви Марії, що на цетральній площі міста, з численною процесією до гори, де є каплиця «Писанка».  
   Цьогоріч молодорухівці неабияк постарались, адже було хороше озвучення і апаратура. Окрім того, сам сценарій Хресної Дороги був новим і цікавим, у перервах між 14 стаціями і словами отців церков члени організації зачитували діалог грішника з Богом. Це було дуже повчально і змушувало замислитись над своїми гріхами. 
   Піднявшись на каплицю, парафіяни послухали повчальні слова отців, спільно помолилися та подякували Христу за його самопожертву. А отці висловили подяку молодорухівцям за організацію Хресної Дороги.
 

Share

Останнє оновлення ( Понеділок, 18 квітня 2011 14:24 )
 

Онлайн реєстрація

Банер