Автор Любов Білінська   
П'ятниця, 09 липня 2010 11:36
Саме під такою промовистою назвою відбулась благодійна вистава, яку організували молодорухівці Миколаївської районної організації. До речі, це перша постановка, за яку взялися активісти культурно-мистецького відділу Молодого Народного Руху та успішно інсценізували її на сцені «Просвіти». 
Того дня, 4 липня, у приміщенні «Просвіти» яблуку було ніде впасти. Адже по всьому місту були розвішані кольорові афіші, які запрошували бажаючих на дійство.  
Вистава «На визвольному шляху» була присвячена 150–річчю від дня народження Уляни Кравченко, видатної миколаївської поетеси. Сценарій писала активістка організації Наталя Жуковська. Саме під її керівництвом і пильним оком відбувалась підготовка і сама інсценізація. Сюжет вистави — нелегке життя і побут, визвольний шлях вояків УПА, усі перипетії їхньої не менш легкої долі. На сцені перед нами постали молоді юнаки у повстанському вбранні (Петро Мельник, Вадим Янкевич та Любомир Балаш). Дівчата співали пісні і зачитували поезії. Загалом вистава була пройнята духом національного пафосу, віри в майбутнє, духом визвольного шляху, яким крокували у майбутнє повстанці.
 Привітати молодорухівців з дебютом прийшла завідувач народного музею імені Миколи Устияновича і Уляни Кравченко Марія Ганич. Звертаючись до присутніх, вона наголосила, що таким чином Молодий Народний Рух заохочує громадськість приєднуватися до ряду заходів з нагоди ювілею та проголошеного року Уляни Кравченко у нашому місті.
 Варто зазначити, що протягом вистави благодійниками було зібрано біля 500 грн. на встановлення пам’ятника славетній землячці Уляни Кравченко. 
  Share

 

Онлайн реєстрація

Банер