Автор Administrator   
Вівторок, 25 травня 2010 14:47
Суботнього дня, 22 травня, Личаківська РО Молодого Народного Руху для школярів міста Лева провела квест-гру «Львівськими стежками», присвячену Дню Героїв.
Участь у грі взяли 5 команд, які успішно стартували від Шевченківської районної адміністрації за маршрутом, який пролягав до центру міста, а звідти до Личаківського кладовища з кінцевою точкою у Шевченківському гаї. Протягом маршруту команди зустрічались з певними перешкодами, що полягали у запитаннях з курсу Львовознавства, поставленими активістами-молодорухівцями. Для подальшого проходження маршруту учасникам показували фотокартку пункту призначення. Впізнавши пам’ятку на світлині, квестуни вирушали до неї навипередки.
Успішно подолали всі перешкоди 4 команди, одна з яких навіть встигла заблукати, проте вчасно вийшла на правильний шлях. Перемогу у грі здобула команда «Олег і К’» з Сихівського району, яка отримала кубок переможця та квитки в кінотеатр. Решту учасників «Львівських стежок» були нагороджені дипломи за активну участь у заході.


Share

Останнє оновлення ( Вівторок, 25 травня 2010 14:54 )
 

Онлайн реєстрація

Банер