Богдан Зеліско: «РУХатимемось вперед!»
П'ятниця, 14 травня 2010 19:17
          9 травня відбулася ІІІ звітно-виборча конференція Буської районної організації Молодого Народного Руху. Саме тоді, коли національно свідома Україна святкувала День Матері, молодорухівці Бущини обрали нового голову (див. фото) та новий Провід.
            Жахлива злива не стала на заваді сміливим юнакам і дівчатам, які прийшли на конференцію. Ба більше, не пошкодував свого часу та зусиль і приїхав до Буська, щоб надихнути колег і розвідати ситуацію в районі, спеціальний гість – заступник голови ЛКО МНР з розбудови організації та комунікації Андрій Ковальський. У своєму звернені до юних бущан він зазначив, що в контексті нинішніх подій як ніколи є важливою активність кожного, хто вірить у спільні ідеали. А також натякнув, що сподівається невдовзі отримати запрошення на місцеві акції, організовані молодорухівцями району.
          Конференція розпочалась традиційно виконанням Державного гімну. Вступне слово мав голова районного осередку Микола Гогоша. Відтак він прозвітував про діяльність Буської РО МНР у 2008–2009 роках, протягом яких саме йому довелось стояти «за штурвалом» організації. Делегати одноголосно визнали цю діяльність задовільною.
           Взагалі, конференція була як ніколи насичена промовами та дискусіями, що не може не тішити – демократія, як-не-як. Але ж не подумайте, що це через конфлікти поглядів, ні. Усі ухвали з питань порядку денного були підтримані практично одноголосно.
          Не стало винятком також прийняття, либонь, найважливішого рішення – обрання нового голови РО. Ним став один із засновників організації Молодого Народного Руху на Бущині – Богдан Зеліско. У своїй дебютній промові в статусі голови Богдан одразу ж настроїв колег на активну діяльність: «Нам з вами потрібно розширювати обрії своїх дій та впливу в районі. Не сидіти на місці, а рухатись лише вперед!»         
            У допомогу новообраному голові молодорухівці обрали також двох заступників – заступника голови з розбудови організації та комунікації і заступника з ідеологічної роботи. Ними стали відповідно Мар’яна Мищишин та Ігор Волошин. Відповідальність за стан всієї “паперової” (і не тільки) роботи в організації поклали на Василя Нижника, обравши його секретарем та скарбником районного осередку МНР.
          Після обрання Проводу, а також ухвалення кількох другорядних рішень конференція добігала кінця, і хтось із президії влучно зауважив, що з позитивними (є надія) змінами на верхівці Буської РО – і дощ на вулиці припинився – виглянуло сонце. Будемо сподіватись, що свіже керівництво зі свіжими ідеями додасть молодорухівському сяянню на буських просторах лише нового запалу та яскравості.


Share

Останнє оновлення ( Понеділок, 31 травня 2010 21:29 )
 

Онлайн реєстрація

Банер