Автор Administrator   
Вівторок, 27 квітня 2010 10:17
26 квітня на Сихові на території НВК Школи-гімназії «Сихівської» відбулися відбіркові змагання у рамках турніру з міні-футболу «Кубок Лева-2010» серед районних шкіл. Даний захід, присвячений Дню героїв, уже став традиційним. Львівська міська організація Молодого Народного Руху проводить його п’ятий рік поспіль.

Участь у проміжних районних змаганнях взяли учні 8-10 класів семи Сихівських шкіл. Гра ропочалась по обіді після уроків, але на спритність спортсменів це не повпливало. Вони грали завзято та впевнено, кожна з команд була варта перемоги. Але першість у відбірковому етапі «Кубку Лева-2010» здобула команда СЗШ №73 у складі Петра Дуди, Михайла Панчишина, Назара Кавчака, Івана Атлаховича, Тараса Москвитина, Ростислава Вітушинського та Андрія Процька. Друге місце зайняли господарі поля – НВК Школа-гімназія «Сихівська», а третіми були гравці СЗШ №32. Нагороди отримали всі призери, а саме: кубок, медалі та грамоти, а ще для заохочення – солодощі. Вітав команди голова Сихівської РО Народного Руху України, депутат Львівської міської ради Валерій Веремчук, який також висловив велику подяку за старання всім командам.
Наступним кроком хлопців буде участь у фіналі міського турніру з міні-футболу, куди потраплять шість команд – по одній від районів міста Львова.
Володар «Кубку Лева-2010» влітку у повному складі поїде на оздоровчий відпочинок у табір на березі моря.

Сихівська РО висловлює щиру подяку за підтримку та матеріальне забезпечення у проведенні турніру з міні-футболу «Кубок Лева-2010» голові районної організації Народного Руху України, депутату Львівської міської ради Валерію Веремчуку та спонсору ТзОВ Компанії «Віктар», яка забезпечила гравців мінеральною водою.
Share

Останнє оновлення ( Середа, 28 квітня 2010 13:45 )
 

Онлайн реєстрація

Банер