Автор Administrator   
Вівторок, 27 квітня 2010 09:58
22 квітня на СК «Динамо» серед загальноосвітніх шкіл Залізничного району міста Львова відбувся традиційний турнір з міні-футболу «Кубок Лева – 2010», присвячений Дню героїв. На участь у турнірі подали заявки команди зі семи шкіл.
Після проведення жеребкування між командами-учасницями, всі школярі вишикувались для вітального слова. Від організатора – ЛМО Молодого Народного Руху – виступив Андрій Кокіш – голова Залізничної РО МНР, який закликав учнів до активного заняття спортом, мотивуючи це тим, що для активного поступу і утвердження нашої держави Україні потрібні здорові молоді люди. Свої побажання висловили і судді, які нагадали про правила гри. І погода, і настрій сприяли тому, аби розпочати турнір. Не дивлячись на те, що турнір з міні-футболу «Кубок Лева-2010» проводиться щорічно, боротьба за перемогу була запеклою. В перервах школярі активно радились з учителями з фізичного виховання, розробляли тактику на наступну гру.
Не все задумане вдавалось, не всі команди змогли втілити надуману стратегію, адже переможцем серед фіналістів міг бути тільки один. Ним стала команда ЗОШ № 65, яка була нагороджена кубком і грамотою від організатора. У фіналі школярам-фаворитам поступились учні ЗОШ №59, срібні призери, та ЗОШ № 67, володарі «бронзи», котрих відзначили почесними медалями та грамотами. Решту команд отримали грамоти за участь у турнірі.
Команда-переможець братиме участь у фіналі турніру «Кубок Лева – 2010», який відбудеться після того, як в усіх районах Львова пройдуть відповідні відбіркові змагання.
По завершенні ігор школярі дякували організаторам за проведення турніру та обмінювались емоціями з уже з екс-суперниками.
Турнір вдався!

Організатори висловлюють подяку члену Залізничної РО Народного Руху України, депутату Львівської міської ради Батюку Юрію Орестовичу за фінансову підтримку у проведенні турніру з міні-футболу «Кубок Лева – 2010».Share

Останнє оновлення ( Вівторок, 27 квітня 2010 10:12 )
 

Онлайн реєстрація

Банер