Автор Administrator   
Вівторок, 13 квітня 2010 14:01
Останні події навколо приміщення Городоцької управи Народного Руху України врешті знайшли свій відгомін й у правовому полі.
6 квітня прокуратурою Городоцького району винесено протест, який зупинив рішення Городоцької районної ради про передачу у комунальну власність Городоцької РР приміщення за адресою м. Городок, вул. Гоголя, 2, в якому з 1993 року функціонувала управа районного осередку Руху.
Попри заклики рухівців не допустити протиправних дій місцевих обранців, сесія Городоцької РР від 26 лютого 2010 р. таки прийняла рішення № 626 «Про віднесення до комунальної власності Городоцької районної ради нежитлового приміщення, розташованого у м. Городку по вул. Гоголя, 2», таким чином порушивши ряд вимог ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 24 «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обмежень» та п. 3.3 Тимчасового положення «Про порядок реєстрації права власності на нерухоме майно» та ст. 321, 328 Цивільного кодексу України.
Характерною особливістю розгляду цього питання були дії окремих депутатів Городоцької районної ради, які вигнали із зали оператора з телекамерою, а також привселюдно принижували честь і гідність інших журналістів. Про це докладно писали львівські ЗМІ. До того ж сумнівним є спосіб прийняття рішення, коли лічильна комісія явно завищила кількість голосів «За» у даному питанні.
Легітимність такого рішення районної ради поставив під сумнів депутат Львівської обласної ради Олександр Ганущин, направивши депутатський запит на адресу обласної прокуратури. Він також детально описав подробиці позбавлення журналістів можливості виконувати свої обов’язки під час проведення сесії. Однак прокуратурою не виявлено порушень чи створення перепон у професійній діяльності представників мас-медіа, оскільки звернень від останніх до прокуратури не надходило.
Беручи до уваги вищесказане, Львівська крайова організація Народного Руху України закликає депутатів Городоцької районної ради не порушувати законодавство і задовольнити протест прокурора. Працівникам ЗМІ, права яких були порушені, рекомендуємо надати ширшу інформацію з приводу неправомірних дій депутатів районної ради.

Share

Останнє оновлення ( Понеділок, 19 квітня 2010 11:26 )
 

Онлайн реєстрація

Банер