Автор Марта Плішило   
Вівторок, 30 березня 2010 10:32
Хресна дорога… Дорога, яку пройшов Ісус через наші гріхи, несучи важкий хрест всього світу. Дорога, яка є символом страждань, терпінь, болю, крові… Дорога, на якій Син Божий, тричі падаючи, віддався в жертву заради нас, нерозумних і невдячних. Тому в знак покори у дні Великого посту ми віддаємо належне Божій милості, проходячи дорогу Христа.
Цьогоріч така акція проводилася втретє. Такої великої кількості людей капличка Писанка ще не бачила. Хресну дорогу проводили три греко-католицьких священики. Вони були зворушені до сліз і приємно вражені активністю миколаївської молоді. До речі, у Хресній дорозі взяли участь не лише миколаївчани, а й мешканці сусідніх сіл Дроговижа і Розвадова, яких підприємці-молодорухівці забезпечили транспортом.
Організатори проведення Хресної дороги, а це: голова миколаївської районної організації «Молодий Народний Рух» Василь Підлужний, його заступник Андрій Засідкович та Марта Павлів сподіваються й надалі тісно співпрацювати з церковними громадами району для залучення якомога більше молодих людей до спільних звершень.
Натомість отець-декан Андрій Павлів у своїй промові висловив подяку молодорухівцям і всій присутній молоді за спільну молитву та вселив віру і надію у щасливе майбутнє нашої України.
Марта Плішило


Share

Останнє оновлення ( Четвер, 01 квітня 2010 07:35 )
 

Онлайн реєстрація

Банер