Молодь стурбована...
Автор Administrator   
Четвер, 10 вересня 2009 10:17
Звернення молодіжних організацій Львівщини до регіонального представника з питань захисту суспільної моралі у Львівській та Закарпатській областях Лила Василя Семеновича

Ознайомившись із книгою “Фашизм в Украине: угроза или реальность” авторів Георгія Крючкова та Дмитрія Табачника, висловлюємо свою стурбованість щодо піднятих провокаційних питань у виданні, які призводять до розпалювання міжнаціональної ворожнечі на території України. Вважаємо, що інформація викладена у виданні спотворює історичну дійсність, що призводить до конфліктів у державі.
Детальніше...
 
Народному Руху України 20 років!
Автор Administrator   
Понеділок, 07 вересня 2009 20:20

Учора, 6 вересня, в рамках відзначення 20-ої річниці заснування Народного Руху України керівники партії на чолі з Головою НРУ Борисом Тарасюком, народні депутати-рухівці, рухівський актив, делегації з регіонів, численні прихильники Руху взяли участь у покладанні квітів до могили Герою України, багаторічному лідеру НРУ В’ячеславу Чорноволу на Байковому цвинтарі. 
 
У своєму виступі пан Тарасюк наголосив на тому, що Рух і Чорновіл є поняттями, які не можливо відокремити одне від одного, бо уявити Рух без Чорновола не можливо. «Я переконаний, що справа, за яку поклав своє життя В’ячеслав Чорновіл, буде жити. Ми зобов’язані продовжити її, адже саме рухівці завжди готові й сповнені сил будувати українську Україну. Для нас, як і для В’ячеслава Чорновола, Україна понад усе», - зазначив Б.Тарасюк.

Останнє оновлення ( Понеділок, 07 вересня 2009 21:19 )
Детальніше...
 
У Золочеві відкрили меморіальну дошку В'ячеславу Чорноволу
Автор Administrator   
П'ятниця, 04 вересня 2009 14:21
29 серпня у Золочеві, що на Львівщині, відкрили пам’ятну дошку В’ячеславові Чорноволу. Саме у Золочівському райвідділі міліції, на стіні якого й висітиме дошка, у 1989 році В’ячеслав Чорновіл відбував останні два тижні свого ув’язнення. Про це повідомив кореспондент ЗІКу. 
У відкритті меморіальної дошки В’ячеславу Чорноволу взяли участь: міністр внутрішніх справ Юрій Луценко, міністр регіонального розвитку, заступник голови НРУ Василь Куйбіда, голова Львівської обласної ради Мирослав Сеник, заступник голови ЛОДА Ігор Держко, начальник обласного управління МВС Василь Пісний, директор Львівської галереї мистецтв, почесний громадянин Золочева Борис Возницький. 
Останнє оновлення ( П'ятниця, 04 вересня 2009 14:35 )
Детальніше...
 
Спорткомплекс від "молодорухівців"
Автор Administrator   
Вівторок, 25 серпня 2009 11:42
24 серпня, у День відзначення 18-ї річниці незалежності України, у селі Верхні Гаї Дрогобицького району відбулося відкриття молодіжного спортивного комплексу. 
Як зазначив організатор заходу, голова Дрогобицького РО «Молодий Народний Рух» Петро Андруневчин, спортивний майданчик містить баскетбольне, волейбольне та футбольні поля, бігову доріжку та турніки. 
Останнє оновлення ( П'ятниця, 04 вересня 2009 14:04 )
Детальніше...
 
ЗАЯВА ЛКО Народного Руху України з приводу звернення президента РФ Медвєдєва.
Автор Administrator   
Четвер, 13 серпня 2009 13:25
Львівська крайова організація Народного Руху України розцінює звернення президента РФ Дмітрія Медвєдєва як ультиматум українському народові, як втручання у внутрішні справи незалежної держави та образу української нації.
У цьому пасквілі Медвєдєв дозволяє собі паплюження героїв національно-визвольної боротьби, заперечення голодомору як геноциду українського народу, організованого московсько - більшовицьким режимом. 
Останнє оновлення ( Четвер, 20 серпня 2009 14:36 )
Детальніше...
 
Вітаємо!!!
Автор Administrator   
Середа, 15 липня 2009 13:43

Вітаємо

голову Бродівської РО Молодий Народний Рух

Зазуляка Євгена з народженням сина!

Нехай Ваш нащадок росте здоровим та щасливим на втіху своїм батькам та на славу Україні! 

Останнє оновлення ( Середа, 15 липня 2009 14:09 )
 
<< Початок < Попередня 91 92 93 94 95 96 97 Наступна > Кінець >>

Сторінка 96 з 97

Онлайн реєстрація

Банер