Міністр Павленко закликав молодь пікетувати міністерство сім’ї та молоді
Автор ZAXID.NET   
П'ятниця, 09 жовтня 2009 15:25
Міністр у справах сім’ї, молоді та спорту 9 жовтня під час зустрічі з лідерами молодіжних громадських організацій Львівщини заявив, що «молодіжні організації мають постійно пікетувати Міністерство у справах сім’ї та молоді України». «Тоді це дає мені підстави відстоювати права молодіжних організацій, в іншому випадку молодіжні організації виглядають слабкими з позиції захисту своїх інтересів», – переконаний міністр.
Водночас Юрій Павленко вважає, що окремі припартійні молодіжні організації пікетують міністерство лише у випадку, коли закінчуються програми їх фінансування.
Останнє оновлення ( П'ятниця, 09 жовтня 2009 15:34 )
Детальніше...
 
«Молодий Народний Рух» виходить на міжнародну арену молодіжної політики
Автор Administrator   
Четвер, 08 жовтня 2009 09:13
Протягом двох днів, 3-4 жовтня, у Польщі відбулася завершальна частина проекту «Українська майстерня європейської інтеграції», організована, з одного боку, Об’єднанням українців у Польщі, а з іншого – українським Інститутом політичної освіти. 
У рамках проекту, за словами учасника заходу депутата Брюховицької селищної ради, заступника голови ЛКО «Молодого Народного Руху» Олега Сітарського, протягом року для лідерів МГО та депутатів місцевих рад проведено три семінари – у Львові, Алушті та Харкові – та ознайомлюючі зустрічі з молодіжними неурядовими організаціями Варшави та Любліна напередодні.
Останнє оновлення ( П'ятниця, 09 жовтня 2009 21:06 )
Детальніше...
 
В Академії друкарства курців ставатиме менше
Автор Administrator   
Четвер, 24 вересня 2009 09:09
Четвертий семінар-практикум «Ні» курінню!» відбувся 23 вересня для студентів Української академії друкарства.
Черговий захід у рамках програми боротьби з тютюнопалінням у Львові, організований Коаліцією «За вільний від тютюнового диму Львів», за словами координатора Коаліції Сергія Дзядика, мав на меті надати вичерпну інформацію про шкідливий вплив цигаркового диму на організм як активного, так і пасивного курця, використовуючи відео та фотоматеріали, інформаційні брошури та наліпки.
Останнє оновлення ( Четвер, 24 вересня 2009 09:27 )
Детальніше...
 
Валерій Веремчук: «Моє прізвище у ТОП-100 – це заслуга команди людей»
Автор Administrator   
Вівторок, 15 вересня 2009 13:34
У народі кажуть: якщо про тебе говорять, значить, ти на правильній дорозі. А коли про тебе ще й пишуть – це красномовне свідчення твоїх вчинків, переконань і життя загалом.
З огляду на це, можна з впевненістю сказати, що Львівська крайова організація «Молодого Народного Руху» на вірному шляху, адже її почесний голова Андрій Корнат – заступник голови ЛКО НРУ, та діючий голова ЛКО МНР, депутат Львівської міської ради Валерій Веремчук потрапили у сотню найвпливовіших особистостей Львівщини, посівши 16 та 25 місця за версією журналу «MediastarТОП-100» у номінації «політика».
«На презентації журналу було багато поважних людей, - ділиться враженнями наймолодший серед номінованих політик Валерій Веремчук. – У сотню потрапили нові молоді особистості, що свідчить про природній процес зміни поколінь і в політиці, і в бізнесі, й у владі. Прізвище Веремчука у ТОП-100 – це заслуга команди людей, їх роботи в Молодому й Народному Русі Украни», - зазначив голова ЛКО МНР.
Останнє оновлення ( Вівторок, 22 вересня 2009 08:25 )
Детальніше...
 
Футбол без вікових обмежень
Автор Administrator   
П'ятниця, 11 вересня 2009 08:49
kubokУ неділю, 13 вересня, у с. Сторона Дрогобицького району відбудеться ветеранський футбольний турнір, організований Дрогобицькою РО «Молодий Народний Рух».
За словами організатора заходу голови ДРО МНР Петра Андуневчина, турнір є традиційним щорічним заходом, що відбувається другої неділі вересня. Проте цього року його організацію взяли на себе місцеві молодорухівці, які також матимуть нагоду помірятися силами зі своїми старшими та досвідченішими попередниками. 
У турнірі візьмут участь п’ять ветеранських та одна молодорухівська команда. 
Детальніше...
 
Свято книги у Львові
Автор Administrator   
Четвер, 10 вересня 2009 11:36
У Львові стартував щорічний книжковий ярмарок – XVI Форум видавців, який відкрив Президент України Віктор Ющенко. У своєму зверненні до української громади Президент закликав стати поруч із ним та президентом Форуму Олександрою Коваль і започаткувати рух на підтримку української книги та читання. 
"Ми повинні стати єдиною інтелектуальною силою", - зазначив В.Ющенко. Також Президент навів низку статистичних даних: "1994 року Форум видавців відвідало 5 тис. людей та було 38 учасників. Цього року кількість учасників зросла до 1000, очікується 60-65 тис. відвідувачів. Хочу відзначити, що минулого року уряд на фінансування проекту "Українська книга" виділив 28 млн грн. Цього року фінансування становить 1,2 млн грн. І це не брак коштів – вони є. Справа у совісті".
Останнє оновлення ( П'ятниця, 11 вересня 2009 07:16 )
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 91 92 93 94 95 96 97 Наступна > Кінець >>

Сторінка 95 з 97

Онлайн реєстрація

Банер