Гордися тим, що ти Бандерівець!..
Автор Олесь Дацко   
П'ятниця, 16 жовтня 2009 09:48
14 жовтня – день Покрови пресвятої Богородиці. Це не просто релігійне свято для нашого народу. Своєю покровителькою Богородицю вважали і козаки і воїни Української повстанської армії. Дуже символічно, що 15 жовтня 1959 року, після дня Покрови, в Мюнхені, був вбитий один із лідерів визвольного руху українського народу, головний його ідеолог – Степан Бандера. Не вберегла?.. Не слід грішити, адже для кожного, либонь, є свій час, і для провідника нашої нації цей час настав рівно 50 років тому…
Жахлива погода не стала на заваді групі молодих патріотів, котрі вирішили вшанувати пам'ять Степана Бандери і висловити своє невдоволення колоніальною політикою Росії, яка все більше і більше насторожує. Представники львівських молодіжних громадських організацій, серед яких, звичайно, і «Молодий Народний Рух», вирішили просвітити російську владну верхівку і подарували збірку історичної літератури з підписами «Путіну», «Медвєдєву» та «Гузєєву».
Детальніше...
 
Валерій Веремчук: "Ми повинні запровадити повну заборону на куріння в громадських місцях"
Автор Ірина КІчула   
Середа, 14 жовтня 2009 13:35
Протягом трьох днів, з 7 по 9 жовтня, курортна Ялта стала центром обговорення такої суспільно важливої проблеми як тютюнопаління. Зібравши регіональних представників Коаліції «За вільну від тютюнового диму Україну», організатори спільно з учасниками конференції аналізували діючі та шукали нові методи боротьби з курінням у рамках Всеукраїнської конференції по контролю над тютюном. 
Як повідомив координатор Коаліції «За вільний від тютюнового диму Львів» Сергій Дзядик, учасники мали змогу не лише поділитися своїми досягненнями в боротьбі з цигарковим димом, але й перейняти досвід колег з інших областей, заслухати фахівців у сфері охорони здоров’я на чолі з екс-міністром М. Поліщуком та представників американського Фонду Блумберга – провідного мецената в боротьбі з тютюнопалінням у світі, – які зосередили свою увагу здебільшого на питанні контролю над тютюном та методах, які застосовує місцева влада в Європі та світі загалом. 
Останнє оновлення ( Середа, 14 жовтня 2009 16:17 )
Детальніше...
 
Відтепер за крісло студентського мера відкрито боротимуться "Студенти за справедливість"
Автор Administrator   
Вівторок, 13 жовтня 2009 13:02
У Львові з’явилася нова студентська ініціатива: «Студенти за справедливість». Її створили представники студентського самоврядування та профспілкових організацій студентів Львівського національного університету імені Івана Франка, Української академії друкарства, Національного лісотехнічного університету та інших вишів Львова.

Головною метою ініціативи «Студенти за справедливість» є об’єднання та координація зусиль структур студентського представництва львівських вишів з метою активнішого просування, забезпечення і захисту прав та інтересів львівських студентів.
Останнє оновлення ( Вівторок, 13 жовтня 2009 13:13 )
Детальніше...
 
Сумські молодорухівці розпочинають інформаційну кампанію "Героям Слава"
Автор Administrator   
Вівторок, 13 жовтня 2009 11:44
У жовтні молодорухівці Сумщини розпочинають інформаційну кампанію "Героям Слава", яка спрямована на донесення правдивої інформації про Українську Повстанську Армію, висвітлення правдивої історії свого народу та героїчних сторінок його боротьби за незалежність України, а також пропаганду в молодіжному середовищі духовних орієнтирів, які надихатимуть молодь до активних дій на благо Української Нації та української держави. Про це йдеться в заяві Проводу Сумської обласної організації Молодого Народного Руху від 12 жовтня 2009 року.

"Ми, українська молодь, усвідомлюємо, що наша свобода і воля нашої держави – це не історична випадковість чи збіг обставин. Незалежність будь-якого народу здобувається в боротьбі. Ми знаємо, що паростки нашої свободи зросли на полях, политих кров´ю. Ми шануємо всіх тих, хто поклав життя і віддав здоров´я за Українську Самостійну Соборну Державу. 
Детальніше...
 
На шляху до півфіналу
Автор Administrator   
Вівторок, 13 жовтня 2009 11:34

Результати третьої і четвертої ігор 1/4 фіналу Галицької ліги КВН, що відбулася 11 жовтня в Кінотеатрі ім. О. Довженка, що на Сихові.

Перша гра: 

1. "Аварія" (Рівне) - 17,2. 
2. "Wiesbaden" (Чернівці) - 16,2. 
3. "Коліжанки" (Львів) - 15,6. 

Детальніше...
 
З наступного тижня в Україні видаватимуть молодіжні кредити, – Павленко
Автор ZAXID.NET   
П'ятниця, 09 жовтня 2009 15:54
Міністр у справах сім’ї, молоді та спорту Юрій Павленко переконаний, що екс-міністр фінансів України Віктор Пинзеник «чомусь не любив програми фінансування молодіжного будівництва». Про це Юрій Павленко заявив 9 жовтня під час зустрічі з лідерами молодіжних громадських організацій Львівщини.
"Віктор Михайлович Пинзеник "рубанув" цю програму вперше ще у 2006 році. Цього ж року, замість 114 млн грн державних зобов’язань чомусь залишилось тільки 50 млн грн. Як це сталося – незрозуміло. Але перед 17 тисячами родин ми стали заручниками", – наголосив Ю. Павленко.
Останнє оновлення ( П'ятниця, 09 жовтня 2009 16:24 )
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 91 92 93 94 95 96 97 Наступна > Кінець >>

Сторінка 94 з 97

Онлайн реєстрація

Банер