"YOUTH4SOCIETY" запрошує на тренінги
Автор Administrator   
Вівторок, 10 листопада 2009 13:14
Громадська організація "YOUTH4SOCIETY" запрошує до участі в тренінгу "Path to interfaith dialogue".
Тренінговий курс для молодіжних лідерів та молодіжних працівників спрямований на виховання толерантності та взаєморозуміння серед молодих людей різних громад та релігій.
До участі запрошуються молоді лідери та молодіжні працівники Греції, Італії, Литви, Мальти, Португалії, Румунії, Великої Британії, Туреччини, Колишньої Югославської республіки Македонії, Косово, Російської Федерації, України, Єгипту, Ізраїлю.
Останнє оновлення ( Вівторок, 10 листопада 2009 13:23 )
Детальніше...
 
Який Президент нам потрібен?
Автор Administrator   
Вівторок, 10 листопада 2009 11:19
Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у конкурсі есе "Президент, який потрібен молоді", що організований Всеукраїнською молодіжною громадською організацією "Молодіжний Європейський Рух" у партнерстві з Міністерством освіти та науки України, Фондом ім. Фрідріха Наумана в Україні та громадською організацією Депутатський клуб "Парламент", за інформаційної підтримки часопису "Народний депутат".

Даний проект спрямований на людей віком 18-25 років.

Есе має вміщути в собі наступну інформацію:
Останнє оновлення ( Середа, 11 листопада 2009 13:48 )
Детальніше...
 
"ВАСАБІ" Андрія Крицуна лікує гумором
Автор Administrator   
Понеділок, 09 листопада 2009 11:07
«Суха голка – це Парфенон для сучасного мистецтва, але Андрію вдається поєднувати набутки академічної школи (в хорошому сенсі цього слова) із незашореністю погляду. Він бачить світ через призму м’якої іронії і цим робить наше життя цікавим», - так репрезентуючи публіці автора, засновник «Музею Ідей» Олесь Дзиндра, в якому 2 листопада стартував проект Андрія Крицуна "ВАСАБІ", висловився про техніку, в якій працює молодий художник.

Сам же автор, який, очевидно, розминувся у житті із покликанням проповідника, стверджує, що до лагідного гумору прийшов через етап жорсткого сарказму, однак не заперечив того, що технікою, у якій мало хто воліє робити карикатури, завдячує Львівській національній академії мистецтв. «Мене навчали грандіозні графіки – Богдан Сорока та Богдан Пікулицький. А неформальними своїми учителями я можу назвати Юрія Коха, Володимира Костирка та Олега Дергачова. На афіші виставки людина у масці зображена не спеціально, адже виставку я планував відкрити іще місяць тому. Однак нічого випадкового не буває.
Останнє оновлення ( Понеділок, 09 листопада 2009 11:34 )
Детальніше...
 
В Одесі молодорухівці пікетували Генеральне консульство Росії
Автор Administrator   
П'ятниця, 30 жовтня 2009 12:30
29 жовтня молодорухівці Одещини разом з активістами організації "Комітет оборони Одеси" пікетували Генеральне консульство Росії в Одесі з вимогою депортувати лідера нелегальної партії "Родіна" Ігоря Маркова з РФ до України, який імовірно переховується в Росії.
Пікетувальники тримали в руках лозунг: "Українським злочинцям - українські тюрми". Патріоти вимагали заарештувати Ігоря Маркова за його активні спроби розпалу міжнаціональної ворожнечі, антидержавницьку діяльність, нанесення тяжких тілесних ушкоджень громадянам України, організацію нападу на мітинг 2 вересня 2007 року в Одесі та інші злочини.
Разом з тим, до Генкосульства РФ в Одесі була передана заява на ім´я Генпрокурора Росії Юрія Чайки. В той же час, не дивлячись на неодноразові запрошення, працівники Генконсульства РФ так і не вийшли до пікетувальників.

 
Україна стала членом Атлантичної Ассоціації молодих політичних лідерів (ААМПЛ)
Автор Administrator   
Вівторок, 20 жовтня 2009 12:17
Нещодавно Україна стала повноправним членом однієї авторитетної міжнародної молодіжної організації – Атлантичної Асоціації молодих політичних лідерів. Цей шанс зробити ще один впевнений крок на шляху до НАТО для України випав під час 55-ї Генеральної Асамблеї атлантичних рад, що проходила в Києві.

Українська Атлантична Асоціація молодих політичних лідерів була створена 6-го вересня 2009 року, за ініціативи ВМГО «Молодий Наордний Рух» та Молодіжного об’єднання народних дипломатів. Основними засадами та завданнями УААМПЛ є:
· Промоція питань НАТО серед молодих політичних та громадських лідерів України;
Детальніше...
 
Белзька РО НРУ відзначила 20-річчя Руху
Автор Administrator   
Понеділок, 19 жовтня 2009 15:41
Продовжуючи традицію цьогорічних святкувань 20-ї річниці Народного Руху України різними районними та обласними організаціями Белзький осередок НРУ зібрався 18 жовтня в місцевому Народному домі на урочисті збори з нагоди ювілею партії. 
З вітальними словом до присутніх звернувся засновник та переший голова Белзького осередку Руху Роман Курило, голова Сокальської РО НРУ Олег Солодяк, голова Сокальської РО «Молодого Народного Руху» Віталій Комбель, міський голова Белза Іван Калиш та інші. 
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 91 92 93 94 95 96 97 Наступна > Кінець >>

Сторінка 93 з 97

Онлайн реєстрація

Банер