...І по справах їхніх!
Автор Administrator   
Середа, 09 грудня 2009 13:01
Вся історія України – це боротьба
двох сил: конструктивної, що скупчує
українську потугу, і руїнної, що її розпорошує…
Олег Ольжич
 
Для того, аби зрозуміти усю абсурдність та недолугість української політики, як системи, варто лише зайти на електронну сторінку Центральної виборчої комісії та подивитись, скільки партій засновано з 1991 року в Україні. Запевняю Вас – будете здивовані. Передусім – кількістю цих партій, а також – тим, що 80 відсотків з них Ви ніколи й не чули. Політичні утворення з дивовижними та химерними назвами, як-то "Партія політики Путіна", або ж «Політична партія "Союз анархістів України" – все це наші, українські, сучасні політичні партії. І створені вони (за класичним визначенням) для вираження інтересів соціальних верств – тобто, нас з вами, і прагнуть до реалізації своєї мети шляхом боротьби за державну владу і її використання. Зізнаюсь, я би зовсім не хотів, щоб якийсь «союз анархістів» боровся за мої права методами батька Махна… Проте, перефразовуючи класика, варто сказати, що якщо партії створюються, то це комусь потрібно. То кому й навіщо створювати нову партію, витрачати купу грошей і зусиль, коли й старих – хоч греблю гати: вибирай, яку хочеш та й вступай?!
Останнє оновлення ( Четвер, 17 грудня 2009 12:24 )
Детальніше...
 
Голова ЛКО «Молодий Народний Рух» Валерій Веремчук став кращим молодим депутатом місцевої ради в Україні
Автор Administrator   
П'ятниця, 04 грудня 2009 11:46
2 грудня у Києві під час урочистої церемонії у клубі «Disco Radio Hall» було оголошено результати цьогорічного «Молодіжного рейтингу року-2009», який впродовж місяця визначав симпатії молоді у таких 9 напрямах: лідерство, студентське самоврядування, активна діяльність, молодіжна організація, молодіжна припартійна організація, молодий депутат, тренерська діяльність, волонтерська діяльність та засоби масової інформації. 
Незважаючи на велику кількість учасників та претендентів на перемогу, Молодий Народний Рух став першим у шести номінаціях в таких напрямках як «Лідерство», «Молодіжна припартійна організація» та «Молодий депутат».
Останнє оновлення ( Субота, 05 грудня 2009 11:54 )
Детальніше...
 
Пам’ятати, щоб бути єдиними
Автор Administrator   
Середа, 02 грудня 2009 17:04
У суботу, 28 листопада, в День вшанування пам’яті жертв голодоморів та політичних репресій львівська громада перебувала у подвійній жалобі – цього дня у Львові відбулося перепоховання знайдених на Підзамче останків трагічно загиблих від холоду та голоду українців під час голодомору 1946-1947-го років. Близько шестисот останків знайшли своє пристанище серед решти могил Личаківського кладовища. Близько 1500 юнаків несли 350 гробів з кістками тих, хто в часи лихоліття покидали рідні домівки на Півдні та Сході України заради шматка хліба на Галичині, проте зустріли тут голодну смерть та кулю більшовика. 
Серед молоді, яка цього поминального дня на своїх руках відчула тягар злочинних дій колишньої радянської системи, були представники «Молодого Народного Руху».
Останнє оновлення ( Субота, 05 грудня 2009 11:50 )
Детальніше...
 
Шкільне юнацтво вшанувало жертв голодомору "Великим голодом"
Автор Administrator   
Середа, 02 грудня 2009 13:10
Українська земля рясно полита кров’ю та всипана кістками наших предків, трагічно загиблих у часи лихоліть української історії. Одну з таких сумних дат – День пам’яті жертв голодоморів та політичних репресій – наша нація вшановувала впродовж двох днів 28-29 листопада цього року. 
30 листопада з нагоди 76 річниці Голодомору 1932-33 рр. ЛОМГО «Юнацтво» провела показ документального фільму «Великий голод», який впродовж 45 хвилин ознайомив учнів 9-х класів Львівської лінгвістичної гімназії з мученицьким життям та смертю нашого народу на східних українських землях в першій половині XX століття.
Останнє оновлення ( Субота, 05 грудня 2009 12:03 )
Детальніше...
 
Борці з тютюнопалінням закликають депутатів ВР підняти акцизи на цигарки
Автор Administrator   
Понеділок, 16 листопада 2009 08:46
За два останні роки кількість курців в Україні зменшилася з 43% до 33%. Причиною цьому, нсамперед, є постійне підвищення акцизів на тютюнові вироби та антитютюнова рекламна кампанія. Про це 13 листопада під час прес-конференції заявив координатор коаліції «За вільний від тютюнового диму Львів» Сергій Дзядик. 
За його словами, збільшення акцизів призводить до зменшення кількості курців і одночасного збільшення надходжень у державний бюджет. Так у 2008-2009 роках, коли була реалізована стратегія збільшення акцизів, надходження до бюджету збільшилися з 3 млрд грн до 8 млрд грн і вперше перевищили надходження від акцизів з алкоголю. Коаліція «За вільний від тютюнового диму Львів» закликала народних депутатів повернутися до розгляду законопроекту та подолати президентське вето, накладене на Закон України від 22 жовтня «Про ставки акцизного збору на тютюнові вироби».
Останнє оновлення ( Понеділок, 16 листопада 2009 09:49 )
Детальніше...
 
"Українці: великі, відомі й невідомі" очима молоді
Автор Administrator   
Середа, 11 листопада 2009 13:28
Розпочався конкурс для студентів "Українці: великі, відомі й невідомі" на краще есе про видатних діячів української історії, науки та культури.
До участі в конкурсі запрошуються студенти будь-яких вищих навчальних закладів України, що бажають презентувати загалу визначну постать України власними силами.
Мета конкурсу - сприяти ширшій поінформованості студентів відносно видатних діячів (як загальновідомих, так і маловідомих осіб), що зробили вагомий внесок у науку, культуру, суспільно-політичний та економічний розвиток України.
Конкурс триватиме до 1 березня 2010 року й завершиться нагородженням переможців. З умовами та вимогами до робіт можна ознайомитися на сайті організатора в розділі "Наше" за адресою:
http://publicity.kiev.ua/catalog/Nashe/Umovi_konkursu_Ukrayintsi_v_v_n_.html
Переможців буде нагороджено цінними призами.

Останнє оновлення ( Середа, 11 листопада 2009 13:44 )
 
<< Початок < Попередня 91 92 93 94 95 96 97 Наступна > Кінець >>

Сторінка 92 з 97

Онлайн реєстрація

Банер