У Новий рік зі Степаном Бандерою
Автор Administrator   
Вівторок, 05 січня 2010 13:49
Перший день січня для усього світу є ознакою настання нового етапу, нового відліку нашого земного життя. Проте для нас, українців, цей день у році є знаковим ще й тому, що 1 січня з’явився на світ символ української нації, ідеолог українського національного руху XX ст., провідник українських націоналістів Степан Андрійович Бандера. 
2010 рік активісти Народного Руху України зустріли традиційно – біля пам’ятника Степану Бандері у Львові. 101-у річницю його народження рухівці відзначили покладанням квітів до монумента лідеру ОУН та піснями про українську звитягу.
„Степан Бандера – людина-легенда, символ української нації, творець Української держави. Його життєвий шлях – це дороговказ і приклад усім наступним поколінням. Він, як завше, є принциповим і справедливим,” – зазначив голова оргкомітету ЛКО НРУ Андрій Корнат.
Останнє оновлення ( Субота, 09 січня 2010 16:11 )
Детальніше...
 
Депутати Львова у яєчному скандалі на боці Молодого Народного Руху
П'ятниця, 25 грудня 2009 13:35
Депутати Львівської міської ради вимагають від керівництва УМВС України у Львівській області пояснень дій міліції та проведення службового розслідування щодо інциденту, що трапився під час приїзду до Львова лідера Партії регіонів Віктора Януковича. З відповідним зверненням виступив на сесії Львівської міської ради депутат Валерій Веремчук.
«Представники громади Львова стали свідками вже призабутих з часів 2004 року методів реакції на висловлювання своєї громадської та політичної позиції. Під час візиту одного з кандидатів у Президенти до м. Львова 17 грудня 2009 року о 15.00 год. біля театру ім. М. Заньковецької прихильники цього кандидата відкрито силовими методами здійснили розправу над мирним пікетом представників протестуючої громадсько-активної львівської молоді.
Останнє оновлення ( П'ятниця, 01 січня 2010 16:09 )
Детальніше...
 
З квітами до Чорновола
Автор Administrator   
П'ятниця, 25 грудня 2009 09:37

24 грудня, герою України В’ячеславові Чорноволу – відомому громадському та політичному діячеві й публіцисту – виповнилося б 72 роки. У день пам’яті лідера Народного Руху України Львівська крайова організація прийшла урочистою колоною до пам’ятника видатному рухівцю, щоб покласти квіти та вшанувати його хвилиною мовчання.  
«Це людина, яка створила наше сьогодення – нашу з вами незалежну державу. Нині ми спілкуємось з людьми, які разом з Чорноволом руйнували радянську тоталітарну систему», - зазначив заступник голови ЛКО НРУ Валерій Веремчук. У своєму зверненні до рухівців він наголосив, що ми сьогодні маємо можливість своїм часом, життям, енергією та навиками долучитися до творення тієї Української держави, в якій хотіли б жити, яку бажали б передати своїм нащадкам.

Останнє оновлення ( П'ятниця, 01 січня 2010 21:04 )
Детальніше...
 
У Києві визначали концепцію національно-патріотичного виховання молоді
Автор Administrator   
П'ятниця, 18 грудня 2009 13:37
16 грудня у Києві під головуванням заступника Голови Народного Руху України, заступника Міністра України у справах сім’ї, молоді та спорту, голови Молодого Народного Руху Івана Крулька відбулося засідання круглого столу на тему "Концепція національно-патріотичного виховання молоді як шлях до утвердження державності України".
В рамках проведення у 2009 році в Україні Року молоді Міністерство України у справах сім’ї, молоді та спорту, Міністерство освіти і науки України, Міністерство культури і туризму України та Міністерство оборони України затвердили Концепцію національно-патріотичного виховання молоді. "Становлення української державності, побудова громадянського суспільства, інтеграція України у світове співтовариство передбачають орієнтацію на Людину, її духовну культуру і визначають основні напрями виховної роботи з молоддю", - процитував Концепцію Іван Крулько.
Детальніше...
 
Панна Золочева-2009
Автор Мар’яна Сич   
Вівторок, 15 грудня 2009 18:51
Кожна людина по-своєму унікальна. Хтось вражає своїм талантом, а інший – розумом. Золочів’янки уже другий рік поспіль доводять, що вони не лише талановиті та розумні, а ще й красиві.
12 грудня 2009 року в Районному Народному Домі міста Золочева відбувся конкурс «Панна Золочева-2009», де право називатись найпривабливішою, найкмітливішою, найерудованішою виборювали десять чарівних дівчат Золочева. Головною темою цього конкурсно-розважального заходу була боротьба з тютюнопалінням.
Останнє оновлення ( Четвер, 17 грудня 2009 12:10 )
Детальніше...
 
Стажування у Брюселі
Автор Administrator   
Понеділок, 14 грудня 2009 09:39

Окрім освітніх програм, Європейська Комісія пропонує також програму стажування у Брюселі (передусім, у самій Комісії).
Стажування спрямоване на ознайомлення з роботою інституцій ЄС та отримання необхідних практичних навичок.
Стажування триває від 3-х до 5-и місяців. Докладніше можна прочитати на спеціальному сайті Служби стажування: http://ec.europa.eu/stages/index_en.htm

Останнє оновлення ( Понеділок, 14 грудня 2009 10:13 )
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 91 92 93 94 95 96 97 Наступна > Кінець >>

Сторінка 91 з 97

Онлайн реєстрація

Банер